.

.

100pcs мешани бои Пена Хавајски цвет Hibiscus Цвеќе оркестарот 9cm 18 бои не клип

100pcs мешани бои Пена Хавајски цвет Hibiscus Цвеќе оркестарот 9cm 18 бои не клип

DEN 1428.00
DEN 1680.00
-15 %
Количина на стоки

Карактеристика Еден слој на Hibiscus цвет без клипови, вкупниот quiantity е 100pieces. ГОЛЕМИНА : 9 CM(3-5/8") Quatity : 100 компјутери/торба боја : 18 мешани бои
Јас сум сигурен дека нема загуба во мојата продавница . Ние се осигура дека ние ќе испраќање на вашите објекти веднаш по приемот на вашата исплата. Нашата услуга квалитетот е одличен ,ние секогаш сме тука се среќни да ги задоволат вашите потреби. Ако не сте задоволни ,јас не сум среќен ! Вашиот sastisfication е нашата среќа! Ако не сте задоволни со набавките за било каква причина . Ве молиме слободно контактирајте со нас ,ние ќе се потрудиме да го реши проблемот, додека да се чувствувате задоволни . 1 : плаќањето мора да се изврши во рок од 7 дена откако ќе се купи . 2 : Ние ќе брод да ја стандардната адреса во зачувам,ако не информира нас . Генерално ,времето за испорака е на 10~25 работни дена во Австралија ,САД,Обединетото Кралство ,и на 10~35 работни дена во други земји . Ние брод во (1~3) работни дена по исплата потврди јасно. Ако ви треба предмети итно , ве молиме контактирајте со нас .Ние може да ги објави со ЕМС,курирската служба DHL. Генерално, тоа ќе трае 4~7business дена во вашата земја. НО, ТРЕБА ПЛАЌААТ ЕКСТРА ПОШТАРИНА. Ве молиме да ни даде позитивни повратни информации и добри детални продавачот рејтингот . Ако сте среќни со набавките тука ,позитиви ќе биде прифатена. Ако имате било какви прашања во врска со трансакцијата, ве молиме да се чувствуваат слободни да ме контактирате пред да ја напушти која и повратните информации,ние ќе ви одговориме во рок од 24 часа .100% Задоволство да се Гарантира .Ви благодариме.

Тип На Објект:
Headwear
Бренд Име:
JINYINGHUO
Тип:
Hairgrips
Пол:
Жените
Стил:
Моден
Материјал:
Viscose
Број На Модел На:
fr-7
Одделот За Името:
Возрасни
Шаблон Тип:
Флорални
Материјал:
ЕВА
цвет големина:
9cm(3-5/8)
Боја:
Мешани Бои
Стил:
Егзотични
Сезоната:
Пролет, Лето, Есен, Зима
Место на Потекло:
Жеџијанг, Кина (Копно)
is_customized:
Yes
R

Тие исто така купуваат со овој производ