.

.

Мастило Касети Remanufactured За HP 15XL HP15XL Боја Копир 140 145 150 155 160 170 180 190 210 210 LX 260 280 270 290 Инкџет

Мастило Касети Remanufactured За HP 15XL HP15XL Боја Копир 140 145 150 155 160 170 180 190 210 210 LX 260 280 270 290 Инкџет

DEN 1737.00
DEN 1847.52
-6 %
Количина на стоки


Модел Бр. :
За HP 15 Мастило Касети
Тип :
Бренд Нови Компатибилни, Мастило Кертриџ
Мастило :
Целосна Мастило
Боја :
Црна/Синозелена/Магента/Жолта
Потекло :
Zhuhai , Guangdong,Кина
Пакување :
пластична кеса и неутрална боја кутија.
Мастило за јачина :
Црна 25 ml боја 25 ml
За сертификација на :
ISO9001 : ISO14000 SGS / CE
Оригинален Кертриџ Не
15
Answer : ___________________________ Note :
ве молиме забелешка вашиот печатач модел кога местото цел.
Пакетот вклучува :
(Измеша нарачки во истата серија прифатени)
Модел
боја
Количина
Мастило за јачина на
15 ЦРНА 2 25ml
Оваа касети се користат во следниве печатач модел :
Компатибилен За HP Принтер Листата :
Deskjet 1000 1000cse 1000cxi 1100c 1100cse
1100cxi 1120c 1120cse 1120cxi 3810 3816 3820
3822 810 810c 812 812c 825 825c 825cvr 840 840c
841 841c 842 842c 843 843c 845 845c 845cvr 920
920c 920cvr 920cxi 940 940c 940cvr 948 950c 952c
Office Jet 1510 A2 L 5110 5110 A2l 5110v 5110xi G55
G55 XI G85 G85 XI G95 K60 K60xi K80 K80xi
Про 1170c 1170cse 1170cxi 1175c 1175cse 1175cxi
T45 T45xi T65 T65xi V40 V40xi V45
Photo Smart 1115 1115cvr 1115vm 1215 1215vm
1218 1218xi 1315 1315vm P1000 P1000xi P1100 P1100xi
Боја Копир 110 120 140 145 150 155 160 170
180 190 210 210 LX 260 280 270 290
Design Jet 700 750c 750c Плус 755 755cm
PSC 500 500xi 720 700 750 750xi 760 900
940 950 950vr 950xi
Факс 1220 1220xi 1230 1230xi
Боја Копир 110 120 140 145 150 155 160 170
180 190 210 210 LX 260 280 270 290
За Apple Stylewriter Боја 6500 Ако не Сте сигурни , Обратете се кај нас за да comfirm тоа.
- Висок квалитет,3 пати КК тестирање пред екс-фабрика -100% загарантирана и 1 : 1 за замена на неисправни стоки

Тип:
мастило кертриџ
Компатибилен Бренд:
HP Inkjet
Број На Модел На:
d56bbf1b-2d67-4532-88e3-dc7b67c2259d
Кертриџ за Статус:
Целосна
Функција:
Повторно Произведени
Најголемиот Дел Од Пакување:
Yes
R

Тие исто така купуваат со овој производ