.

.

Отклучен Huawei E3276S-920 E3276 4G LTE Модем 150Mbps WCDMA TDD Безжичен USB Dongle Мрежа плус 2 парчиња 4g антена

Отклучен Huawei E3276S-920 E3276 4G LTE Модем 150Mbps WCDMA TDD Безжичен USB Dongle Мрежа плус 2 парчиња 4g антена

DEN 1642.00
DEN 1824.00
-10 %
Количина на стоки


Нови акции доаѓаат со пониска цена,добредојдени да се направи ред! Модел : Hua Wei E3276s-920
Тип : 4g lte usb модем
Продажба Точка :
1.CE&FCC Помина!
2.Авто-Apn,Со слотот за sim картичката
3.Поддршка за 4 G LTE TDD 2300/2600 Mhz мрежа,compatiable со 3 G/2 G
4 .Поддршка Мулти-јазик
Huawei E3276 е USB-картичка што поддржува LTE TDD технологија. Рационализација во форма, E3276 вклучува LTE ФЛОПИ технологија, додека останатите компатибилни со UMTS / GSM / CDMA мрежи, автоматски се префрла помеѓу различни мрежи за да се обезбеди оптимална интернет конекција. Ова е првиот во светот мулти-режим на податоци-картичка што поддржува LTE TDD / ФЛОПИ / UMTS / GSM / CDMA.
Спецификација :
• LTE TDD 2300 Mhz
•3 G : HSPA/HSPA/UMTS 2100/900 Mhz
•2 G : EDGE/GPRS/GSM 850/900/1800/1900 Mhz
• LTE брзина до 100 Mbps
•DC-HSPA+ data service до 42 Mbps
•HSUPA data service до 5.76 Mbps
•микро SD Картичка (до 32 GB)
•Надворешна Антена Слот
•Plug & Play
Систем :
Поддршка на Windows 2000, Windows XP, Windows Vista,7 и Mac Оперативни Системи
Акции подготвени да брод или самостојно ги собираме директно!!
Акции подготвени да брод или самостојно ги собираме директно!!
Ако ви треба брза пратка преку DHL (во рок од 3 до 5 дена во светот) ве молиме да се направи истрага за екстра испорака трошоци треба да се плати.така постави прашање и ние да направи брза испорака со малку дополнителни трошоци.
Ние не сме одговорни за било царински формалности или должности во земјата на дестинација.тоа ќе биде на купувачот страна.
1. Како што постојат многу логоа на huawei модеми, ќе испрати логото и боја,сандак случајно во парк
2. Ние не сме одговорни за квалитетот проблем ако купувачот се надополни firmware-от од страна на самиот
Драги пријатели ,заради различни оператори во целиот свет ,па така постојат многу различни логоа на huawei модеми,ние ќе ја испрати на модеми по случаен избор во парк!

wirless Модем Тип:
LTE,WCDMA
Пакет:
Yes
Стил:
Надворешни
Бренд Име:
Huawei
Интерфејс Тип:
USB
Број На Модел На:
E3276s-920
Производи Статус:
Акции
Тип:
Безжичната
Преносот Го Оценувате:
150m
ХС:
85176230
Гаранција:
1 година
испорака:
Со авион
Место на Потекло:
Guangdong, Кина (Копно)
сертификација:
CE0682
LTE Cat4 DL:
до 150Mbps
R

Тие исто така купуваат со овој производ