.

.

FUMAT Стакло Pendant Светилки Европски Стил Обоено Стакло Ламба За Дневна Соба Стакло Уметност Pendant Светлина Resturant LED Светилка Pendant

FUMAT Стакло Pendant Светилки Европски Стил Обоено Стакло Ламба За Дневна Соба Стакло Уметност Pendant Светлина Resturant LED

DEN 20399.00
DEN 21472.80
-5 %
Количина на стоки


Известување Во Aliexpress.com не може да пребарувате клучен збор "тифани" сега. Бидејќи веб-сајт мора да се заштити Тифани Накит права и интереси. Pls да пребарувате # FUMAT стакло светилка # наместо #Тифани Светилка# Благодарам. 100% Висок квалитет и Сосема нова Функција : Материјал : метал и стакло Сијалица : E27*8 Напон : 110 V -130 V 220 V -240 V Применливи Место : Ресторан/ Кујна/Hotel /Бар Боја : како на сликата подолу Димензии : Светилка Големина : Кол : 84 см Висина : 56 cm Димензии на абажур : Кол : 15 cm *6 компјутери , Кол : 30 cm *1 buc (1inch=2.54 см) основи на Собранието е потребно Светилки брод за вас, како подарок. Ако тоа е скршен на испорака,ние нема да ја препратите. Pls ќе се напомене и разбирање!
Плаќање 1.Ние прифаќаме Банкарски Трансфер,Western Union,Alipay,И така натаму. Превозот 1.Сите нарачки ќе бидат испратени во рок од 7 дена по вашата исплата е расчисти. 2.Ние брод вашата адреса која сте оставени на Aliexpress ,ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса за е точно,Ако сакате да го смените друга адреса, ве молиме да ни остават порака на Aliexpress mail или контакт со Али онлајн разговор. 3.Имаме EMS,E-пакет,Кина Пост Воздух Mail може да биде chioce. 4.Ако ви треба објектот итно, ве молиме контактирајте со нас за детали пред да купите. 5.Ние вообичаено се испрати објект за вас како нашето ветување превозот време. Ќе добиете е-мејл известување кога вашата цел е испраќаат. Не пратки во сабота или недела или Национални/Post Office празници. 6.Локалните ги собереш не е достапна. Повратни информации 1.Ако сте незадоволни од било која причина, ве молиме да не't биде брзо да се остави негативни / неутрален повратни информации.Ние работиме напорно за да бидете сигурни дека СЕКОЈ КЛИЕНТ 100% ЗАДОВОЛНИ и решавање на било какви проблеми за вас и секогаш се остави позитивни повратни информации за сите наши клиенти . 2.Ако не сте задоволни со производот кој сте го добиле ,ве молиме да ни остават позитивен фидбек. ние го цениме тоа многу. 3.Нашата цел е да бидете сигурни дека сте среќни купувачот и пријатен шопинг со нас. Ве молиме ни e-mail пред да замине било 1 или 2 рејтингот, негативни повратни информации или да се отвори било спор во Aliexpress. 4.Ние имаме разбирање за загриженоста и фрустрации можеби ќе мора, и ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми. За нас Добредојде за промет на големо! Ние и ветуваме да понуди најниска цена и висок квалитет на производите. Контактирајте со нас Нешто што можеме да направиме за вас, ве молиме ни e-mail, ние сме секогаш во вашата услуга.

Тип На Објект:
Pendant Светла
сертификација:
УЛ,CE,CCC
Напон:
90-260V
Примена:
Foyer
Техника:
обложено
Број На Модел На:
PL48
Извор На Енергија:
AC
Тело Материјал:
Стакло,Железо
Стил:
Тифани
База Тип:
E27
Бренд Име:
FUMAT
Гаранција:
1 година
Осветлување Област:
10-15square метри
Место:
Салон
Инсталација Тип:
синџир pendant
Заврши:
Бранеа Никел
Извор На Светлина:
LED Светилки
Абажур Боја:
Бела
Е Светилки Вклучени:
Yes
Е dimmable:
No
Број на извори на светлина:
8
Материјал:
Стакло Камен
Тип На Прекинувач:
не вклучувајќи
Тип На Објект:
Тифани обоено стакло светилка
Стил:
Европски стил pendant светилка ретро
Функција:
Барокот обоено стакло pendant светилка
Материјал:
стакло и метал
боја:
Повеќе
Извор На Светлина:
led e27
Напон:
110-130V 220-240V
Занает:
Рачно изработени
Нарачана:
Yes
оригиналниот:
Кина
R

Тие исто така купуваат со овој производ