.

.

Мотоцикл Табличка Заградата индикатор светлото Рамка Број Плоча За ЈАМАХА R6 2004 2005 2006 KAWASAKI Z1000 Z800 Z750

Мотоцикл Табличка Заградата индикатор светлото Рамка Број Плоча За ЈАМАХА R6 2004 2005 2006 KAWASAKI Z1000 Z800 Z750

DEN 1584.00
DEN 1779.84
-11 %
Количина на стоки


Преглед
Место на Потекло :
Кина
Бренд Име :
LANQIAN
Име на производ :
Табличка Заградата
Материјал :
CNC Алуминиум Легура
Боја :
Црна,Црвена,Сина,Сребрена, Златна, Портокалова,Титаниум , Зелена
Функција :
Кул
Гаранција :
висок квалитет
Се Продава Точка :
Имаат акции, брз време на испорака
Fitment :
Мотоцикл Универзална
Не се погодни
S1000 RR Z900

Бренд Име:
LANQIAN
Motobike Направи:
Kawasaki,Јамаха,Suzuki,Хонда,Ducati,Харли-Дејвидсон,Победа,Победа,Aprilia,BMW
Име На Модел:
PH-004-SL04
Објектот Должина:
20inch
Објектот Ширина:
20inch
Објектот Висина:
10inch
Објектот Тежина:
0.5kg
Материјал Тип:
CNC Алуминиум Легура
Тип На Објект:
Опфаќа & Украсни Украси
Од:
Кина
Бои:
сино/gold/Портокал/црна/sliver/зелена/црвена
Име На Модел:
Мотор табличка со LED светло
Количина:
1 сет
Состојба:
100 % сосема нов
Материјал Тип:
CNC Алуминиум Легура
feature1:
CNC Billt 6061 T6 Алуминиум
Употреба:
За 899 959 1098 1100 1198 1199 1299 R S panigale
Производ Mumber:
MG M38345068411
R

Тие исто така купуваат со овој производ