.

.

Нови пристигнување DN40 1 1/2 SS304 1000WOG не-враќање вентил,од не ' Рѓосувачки челик SS304 не-враќање вентил,женски навој conntion

Нови пристигнување DN40 1 1/2 SS304 1000WOG не-враќање вентил,од не ' Рѓосувачки челик SS304 не-враќање вентил,женски навој conntion

DEN 1512.00
Количина на стоки

Ако било кој дел е потребно да се замени, купувачот, исто така треба да се плати за трошоците на делови за да биде заменет. Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги.
Ние исто така, обезбеди 12 - месечно бесплатно одржување.
Најчесто поставувани ПРАШАЊА : П : Како можам да се плати за мојата купување?
A : Постојат многу методи за плаќање на располагање на Alibaba.39 инчи)
Испорака :
Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест. Купувачот треба да се обиде да поднесе барање со логистичка компанија за враќање на цената на штета или загуба.
Купувачот ќе биде одговорен за такси превозот да се врати предметите. Можете да изберете метод што е најзгодно за вас. Меѓутоа, купувачот треба да бидете сигурни дека на предмети вратени се во нивната оригинална услови. ние ќе ги испрати со ЕМС ако пакет може да достигне над 2 KG.
Големина опис : погоре е tiled големина, затоа што секој е метод за мерење и мерење алатка е различна,
Големина на : не Постои една големина за следниве оглас, ве молиме овозможи 1-2cm се разликува поради прирачник за мерење, благодарение на (Сите мерења во см и ве молиме имајте во предвид 1cm=0. Може да се пресмета превозот цена со внесување на потребните информации. Купувачите можат да поднесат барање за замена во рок од 15 дена од вашиот приемот на производот .
Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации. Купувачот треба да го врати производот во оригиналната условите за нас и треба да ги сноси трошоците за превозот за враќање. Ние нема да наплата на превозот обвиненија за одбиени пратки.
Повратни информации :
За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас.
Се враќа :
Ние да се потрудиме да им служи на нашите клиенти најдобро што можеме. П : Колку чини да брод на мојата земја?
Еден : Кликнете на "Испорака и плаќање" табот на производот детали страница, и ќе видите испорака детали. Откако ќе се даде на објекти на логистичка компанија, ве молиме да ни ги испратите на следење на број. Ве молиме имајте предвид дека buyerers се одговорни за сите дополнителни царински давачки, брокерски такси, давачки и даноци за увоз во вашата земја. Ние ќе ја испрати на предмети во рок од 5 дена откако вашата уплата е завршен.
Превозот цена не вклучува никакви увозни даноци, и купувачи се одговорни за царински давачки.com како што се кредитни картички, навремени банкарски трансфери, офлајн плаќање (банкарски трансфери и Western Union).
Гаранција & Одржување :
Ние нудиме на 1-месец слободна замена.
Пред да се врати на предмети, ве молиме потврдете го врати адреса и логистички метод со нас. Штом ќе добиете предмети, ние ќе го поправи или размена нив ПОБРЗО. П : дали постои следење на Број за мојот објект?
A : Да, ние брод секој ред со нивниот Следење на Број, и можете да го видите на пратката staus на соодветниот веб-сајт.

Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Притисок:
Среден Притисок
Температура на Медиумите:
Нормална Температура
Медиуми:
Вода
моќност:
упатство
Структура:
Проверете
Standard or Nonstandard:
Стандард
Структура:
Проверете
Конекција Начин:
Женски Навој
Нормално Pressue:
1000WOG
R

Тие исто така купуваат со овој производ