.

.

Бесплатен Превозот! 4-канален стерео аудио сигнал одборот за селекција

Бесплатен Превозот! 4-канален стерео аудио сигнал одборот за селекција

DEN 714.00
DEN 840.00
-15 %
Количина на стоки

Превозот : Ние Брод на Светот, но Италија, Нигерија, Бразил ќе трае долго време на испорака .ние ќе се реши што побрзо.50 /парче
Бесплатен Превозот! 1pc 4-во-еден Bluetooth MP3 декодерот Bluetooth MP3 декодерот одбор US$ 12.добредојдовте на големо. МНОГУ ВИ БЛАГОДАРАМ!! Бесплатен Превозот! 1pcx Поединечни оптички ротари енкодер 400 пулсот US$ 13. ве советуваме превозот од DHL, или ЕМС ,и ние да се даде попуст за вас,може да се примени во 4-9 дена . Пред купување, ве Молиме бидете сигурни дека вашата адреса за е точно. Гаранција и Враќање : 12-месеци Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштетена и/или злоупотребени по приемот).98 /парче
Бесплатен Превозот! 1pc нови Отворено безжична термометар електронски hygrometer безжична метеоролошка станица со часовникот US$ 14.85 /парче
Бесплатен Превозот! 10pc TCS230 боја за признавање сензор за PCB одбор US$ 16.7 V 400 F супер capacitor US$ 5. ЗА НАС : имаме многу повеќе производи, pls контактирате доколку ви треба. се надевам да се направи бизнис со вас
плаќање : ние само го прифатат плаќање со кредитна картичка,western union. обично, ако превозот од Кина/Хонг Конг пост воздух mail Повратни информации : повратната информација е многу важно за нас, pls ме напушти 5 ѕвезди повратни информации доколку не сте задоволни со нашата служба и нашите предмети,или pls контакт со мене, ако има некој проблем со нашите објекти.
Бесплатен Превозот! 4-канален стерео аудио сигнал одборот за селекција
Оперативен напон : AC (AC) = 12-15 V PCB димензии се 98 * 42mm Селектор switch одбор големина 60 * 42mm Добредојдовте на нашиот s хоп, уживаат во превозот тука, можете да контактирате со мене, слободно ако било прашање, обично ќе испрати datasheet,код преку е-мејл . Купи со доверба Наплата или замена барање е достапна само на барањата во рок од 1 недела по парцела примени & враќање на содржина како истата состојба како што ја добиле. Превозот, манипулативните и осигурување не се враќа.85 /многу
10 парчиња / многу
. Вашето име аукција број, а причина за да се вратите треба да бидат вклучени во е-маил. Или не, ве молам, точно пред плаќање Брод на светот од Хонг Конг во рамките на 12-24 часа по уплатата завршена примена, и ќе ви даде на следење на број побрзо.98 /многу
50 парчиња / многу
Бесплатен Превозот! 1pcx NESSCAP супер farad capacitor 2. Ние се извинуваме што ние не можат да прифатат други начини на плаќање, како што се чек или поштенска наредби . Предмети вратени ќе бидат тестирани и нова замена ќе биде предаден на купувачот веднаш кога ќе се најдат неисправни.85 /парче
Бесплатен Превозот! 1pcx Оригинални BN44-00264 A H40 F1-9 SSLA40 B530 P7 R висок напон интегрирани одбор US$ 37. Во случај соодветна замена не е достапна, тогаш на враќање ќе бидат издадени. Се врати превозот е да се плати од страна на Купувачот. понекогаш ние ќе го испрати со рамен пост воздух mail ако само еден ниска цена цел.Се надевам дека ќе разбере. Сите предмети вратени мора да ги содржи сите оригинални материјали за пакување. тоа трае околу 15-30days.80 /парче
Бесплатен Превозот! 50pcx NTC thermistor, 10 K 1% точност, 10 K сензор на температура на температурна сонда 1 m 3950 US$ 28. Ве молиме контактирајте со нас да се бара враќање во промет.

is_customized:
Yes
Температурата На Работа:
Нови
Моќ Дисипација:
Нови
Тип:
Логиката Идентичен
Примена:
TV
Напон:
Нови
Број На Модел На:
Нови
Состојба:
Нови
R

Тие исто така купуваат со овој производ