.

.

co2 ласерот рефлектор огледало за co2 laser гравирање и машина за сечење на дијаметар 30мм

co2 ласерот рефлектор огледало за co2 laser гравирање и машина за сечење на дијаметар 30мм

DEN 720.00
Количина на стоки


1 .Ласерски Одразуваат Огледало Спецификации :
Силикон е обично се користи како материјал на огледалото, тоа трошоците се пониски и издржливи. Згора на тоа, таа има стабилна термички својства. Со позлатени и заштита на филмот на злато, површината не е лесно да се оштети, overtheless, тоа подобрување на рефлексивноста и направи огледало издржливи. Исто така, на позлатени силикон огледало е во можност да се толерира високо-моќ irradiancy
Други материјални и други модел како што е подолу ,
ако сакате да наредат и други материјални и други број на модел на
ве молиме слободно контактирајте со нас
Co2 ласерот Р eflect огледало
D iameter
Т hickness
М aterial
мм
инч
мм
ich
20
0.79
3
0.12
S ilicon
25
0.98
3
0.12
S ilicon
30
1.18
3
0.12
S ilicon
20
0.79
3
0.12
молибден
25
0.98
3
0.12
молибден
30
1.18
3
0.12
молибден
молибден материјал
Плаќање
Ние прифаќаме банкарски трансфер TT (Телеграфска Трансфер),western union paypal итн.
Плаќањето мора да се изврши во рок од 48hours на аукција крајот на времето
Испорака
1. ние ќе ви ја испратиме стоката во рок од 3 работни дена откако го потврдите вашето плаќање
2. превозот цена не вклучува никакви увоз доход , а купувачите се одговорни за царински давачки .
3.ние брод најчесто од помалите нарачка од Кина пост Воздух mail (Пакет рок од 2 кг), тоа обично трае околу 15-45 работни дена да пристигнат. Брза испорака начин : ако ви треба добра итно , ве молам побрзо превозот начин , ние можеме да испратите страна на курирската служба DHL , FEDEX , UPS-от , EMS и така натаму ,
4. Ако не сте добиле вашата пратка , ве молиме контактирајте со нас , ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вашата што е можно поскоро , Нашата цел е клиентот задоволство ,
5. Сите пакети со DHL fedex да бразил треба да се даде CNPJ /CPF . Сите пакетот да Русија треба целосен назив(име +средно име +презиме )
Наплата
Кога имате колет, а не се задоволни стоки или тоа е друг проблем како што се скршени ,ве молиме да ни кажете детали причина и обезбеди фотографии
Било каква причина се бара за сите наплата. Точка мора да биде во оригинална состојба и без физичка штета. Купувачот одговорен за сите превозот цена
Повратни информации
За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важно за нас ,ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди , ако сте задоволни со нашата објекти и услуги .
Ако имате било каков проблем со нашиот предмети или услуга, ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации ,ние ќе се потрудиме да го реши секој проблем и да ви овозможи со најдобра услуга на клиентите
Контактирајте со нас
Добредојдовте во светот на клиентите се распрашува и прашање ,ние ќе се обидеме да се потрудиме да повратни информации клиенти преку e-mail во рок од 1 работен дена.

Број На Модел На:
30мм*3мм
Употреба:
co2 ласерот гравирање и машина за сечење
R

Тие исто така купуваат со овој производ