.

.

400pcs/многу 11mm Бел Круг На Бои Мулти 2-дупка Смола за Шиење Копчиња Круг Евтини Копчето за Scrapbooking cardmaking

400pcs/многу 11mm Бел Круг На Бои Мулти 2-дупка Смола за Шиење Копчиња Круг Евтини Копчето за Scrapbooking cardmaking

DEN 287.52
Количина на стоки


Оваа листа е за 400 компјутери/многу Бел Круг на Бои Мулти Копчиња. Многу добро се користи за scrapbooking,шиење и други DIY проекти. Големина : Прибл за 11mm/pc Дизајн : Тркалезна Форма Со 2 Дупки Копчиња Боја на располагање : Мулти како на picutures
ПРЕВОЗОТ :
1. Брод за САД преку Epacket со следење на околу 7-14days. Брод за други земји преку Кина Пост Воздух Mail со следење на околу 20-45days!
2. Нарачки обработуваат во рамките на 1 бизнис денови на плаќање проверка.
3. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона.
4. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 40 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. Нашата цел е задоволството на клиентите!
ПЛАЌАЊЕ :
1. Ние го прифатат плаќање преку Alipay САМО.
2. Плаќањето мора да се изврши во рок од 7 дена .
ПОВРАТНИ информации :
Ако имате било какви проблеми или проблеми што со својата цел или производи ,ве молиме порака нас и ни дава шанса да им помогне пред да ја напушти која и повратни информации,ние веруваме дека можеме да произведуваат позитивен исход на секоја ситуација и ќе работат напорно за да заработите вашата пофалба.
Ви благодарам многу!!!

Тип На Производ:
Копчиња
Техника:
Обоена
Копчето Тип:
2-Дупки Копчето
Бренд Име:
Yiasangly
Стил:
Flatback
Материјал:
Смола
Број На Модел На:
bb012
Функција:
Еко-Пријателски
Обликот:
Круг
Декорација:
Никој
Тип:
Шиење Копчиња Со 2 Дупки
боја:
Мулти Како на слики
Големина:
11mm
копчето форма:
Круг
Копчето Материјал:
100%смола
R

Тие исто така купуваат со овој производ