.

.

X 100 компјутери ISO11784 1.4*8мм Rfid Microchip Животинско Шприц Милениче Ознака Id

X 100 компјутери ISO11784 1.4*8мм Rfid Microchip Животинско Шприц Милениче Ознака Id

DEN 8964.00
DEN 9744.00
-8 %
Количина на стоки

X 100 компјутери ISO11784 1.4*8мм Rfid Microchip Животинско Шприц Милениче Ознака Id
R/W Стандард
ISO11784/5 FDX-Б
Фреквенција
134.2 KHz
Големина
Ø1.4*8мм
Анти-судир Стандард
IP67
Период на Важност
10years
Температура На Чување
-20°C до +50°C
Операција Температура
0°C 50°C
Боја
Сина
Тежина
6.86 g
Должина
111±2mm
Ширина
50±1mm
Вбризгување На Материјал
полипропилен
Начин На Пакување
шприц
Стерилизација
ЕМ гас, 5 години' гаранција
Бар код век
Содржи шест лепило-налепница, едно-димензионална бар код спојува
Плаќање политика :
1. Плаќање начин : Со Aliexpress.
2. Ве молиме да плаќаат пари во рок од 3 дена по аукцијата заврши.
3. Ние не сме одговорни за царинските давачки и даноци поврзани со.
4. 24 часа техничар за поддршка и онлајн услуга,Внимателно го следи cargos додека не пристигна.
Повратни информации :
1. Ако не сте задоволни со нашата служба, ве молиме да ни остават позитивен фидбек со 5 постигнати
2. Ние секогаш сме подготвени да се биде во допир за да одговори на сите прашања или само да се види дека сите се одвива непречено. Ве молиме контактирајте со нас за да го решат проблемот пред да замине негативни повратни информации.

Признавање На Чекање:
Читање-пишување
Прочитајте Опсег:
1-3cm
моќност:
Пасивни Картичка
Бренд Име:
Ѕвезда
Големина:
1.4*8mm
Контури:
Туѓо Картичка
Чип Вид:
EM4305
Фреквенција:
134.2 khz
Протокол:
ISO11784/785 FDX-Б
Вбризгување на материјал:
Полипропилен
Продажба На Единица:
100pcs/многу
Стерилизација:
ЕМ гас, 5 години' гаранција
R

Тие исто така купуваат со овој производ