.

.

6cm Убава Пеперутка Фрижидер Магнети Симпатична Пеперутка Иглички Свадба Фаворизира 100pcs/многу FM013

6cm Убава Пеперутка Фрижидер Магнети Симпатична Пеперутка Иглички Свадба Фаворизира 100pcs/многу FM013

DEN 782.00
DEN 1533.60
-49 %
Количина на стоки

Ние ќе остави позитивни повратни информации до сите купувачот кога цел заврши. 2 - Тоа е дозволено да се спакуваат 2kg/кутија на повеќето ако брод од страна на Кина Пост Mail. 3 - Ако сеуште не сте го добиле објект по 40 дена од вашата исплата, ве Молиме контактирајте со нас. Pls љубезно ве молиме да се разбере ова. Pls да преземе некоја белешка кога ќе го поставите цел. 1-Доколку имате било какви прашања или било какви прашања, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате преку е-маил или онлајн,Ние ќе бидеме среќни да ви помогне и да настојуваме да се врати во рок од 24 часа; 2 - Вашето задоволство, нашите извршување.
Ние сме посветени на вашиот 100% задоволство. Г) Доколку квалитетот не е добро, ве молиме да ги фотографија и контактирајте со нас откако ќе се добијат производи.
6cm Убава Пеперутка Фрижидер Магнети Симпатична Пеперутка Иглички Свадба Фаворизира 100pcs/многу FM013 Име на Производ Пеперутка Фрижидер Магнети Материјал пластика, магнет Големина 6 cm Тежина 6g/еез Пакет OPP вреќа + надвор кутија Функција Деца Играчки, Дома Декорација, Персоналните Подароци Забелешка
1) Ние ќе брод од различна боја по Случаен избор
2) Можеме да го прифатиме Мешани Цел
Ве молиме не двоумете се да не контактирате доколку имате какви било прашања или проблеми пред или по купувањето. 3-Ако сте незадоволни со тоа, ве молиме ни e-mail пред да замине негативни или неутрални или постигне 1 или 2.
Може да се пресмета превозот цена со внесување на потребните информации . 4 - Пад на превозот : ние нудиме пад на превозот, ple ни ги испратите вашите клиент е точно превозот додадете кога местото цел 5 - Превозот цена : Кликнете на "транспорт и пакување на" табот на производот детали страница, и ќе видите испорака детали. Ние не се согласувам го жалат или да се вратат или одбивање на стоки со боја разлика. Но, како слика и компјутерски екран разлика,има можеби малку боја разлика предизвикани. Ако не сте задоволни со нашата објекти и услуги, ве молиме запомнете да ни остави позитивен фидбек and5 scorerating .Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши тоа на вашиот задоволителен и направете ја вашата шопинг искуство пријатно тука. Ние прифаќаме врати Доколку ставката што сте ги примиле во скршен пред да се пријавете го тоа, ве молиме контактирајте со нас за наплата или испраќање на условите под А),-Враќање мора да биде во оригинална состојба; Б),-ни се Врати во рок од 7 дена да ја прифатиме размена Ако сакате да разменувате објекти примени, мора да контактирате со нас во рок од 7 дена од денот на приемот на вашата нарачка.
Ние ќе го испрати со делумна испорака, ако тежина повеќе од 2kg (кога ќе изберете превозот од Кина Пост-Пошта). Ние, исто така, не се согласувам со се жалат или да се вратат или одбивање на стоки со тоа што не се допаѓа,не се исти мислам,не оној што го сакате,големината е не ми се вклопуваат. A)-Враќање мора да биде во оригинална состојба; Б),-ни се Врати во рок од 7 дена; C)-Купувачот да плати за враќање поштарина .
1 - Ние ќе испраќање на производи во рок од 3-4 работни дена по systemconfirms на вашата исплата. Ако постои било квалитетот проблем се случува кои се предизвикани од нас,pls контактирајте со нас во 7days откако ќе се добие производи,ние ќе се обидеме потрудиме да ги реши тоа за вас! Ви благодариме за вашата голема поддршка на LS ! Твое LS Кристално
.

Тип:
Фрижидер Магнети
Спецификација:
Multi-piece Package
Лист Големина:
S
Налепница Тип:
Магнетни Налепница
Магнетни Налепница Стил:
Животните
Возраст:
> 6 години
Број На Модел На:
FM013
Шема:
Уште живот
Тип:
Пеперутка Фрижидер Магнети
Големина:
6cm
Функција:
Децата Играчки, Дома Декорација, Персоналните Подароци
Пакет:
OPP вреќа, од картон
Тежина:
6g/pcs
is_customized:
Yes
R

Тие исто така купуваат со овој производ