.

.

нови оригинални ADV7191KST ADV7191KSTZ ADV7191 64-LQFP АДИ

нови оригинални ADV7191KST ADV7191KSTZ ADV7191 64-LQFP АДИ

DEN 3212.00
DEN 3916.80
-18 %
Количина на стоки


мал профит, но брз промет гарантира квалитетот Ако ви требаат повеќе ве молиме контактирајте со нас, Ние ќе се прилагоди на цена да се служат подобро
нови оригинални ADV7191 KST ADV7191 KSTZ ADV7191 64-LQFP АДИ

Број На Модел На:
1
Контакт Оптоварување:
Висока Моќност
Заштита На Функција:
Запечатени
Теорија:
Временско Реле
is_customized:
Yes
Извор На Енергија:
AC
Напон:
220V
Употреба:
Општа Намена
R

Тие исто така купуваат со овој производ