.

.

бесплатен превозот латекс гума пред zip секси латекс шорцеви егзотични боксер отвори газ

бесплатен превозот латекс гума пред zip секси латекс шорцеви егзотични боксер отвори газ

DEN 2203.20
Количина на стоки

Забелешка : НЕ користете бебе во прав, или други прав, како тие се претвори во паста кога навлажнета! Масла, масти, абразиви и растворувачи УНИШТИ латекс. Конкурентни Цени, Брза Испорака и Сигурен по-продажбата е нашиот принцип.Но за бесплатен превозот предмети ние ќе брод тоа преку ЕМС. Ние одбие врати предметите назад, без никакви проблеми со квалитетот. Ние сме чесни фабрика,ние ќе го проверат квалитетот на стоката пред пратката, со цел да се осигура дека тие се во добра состојба. Портокал 4. Да се чува далеку од голо пламен и интензивната топлина. Транспарентен розова 19.
Мерка ќе големина(CM)
Висина
Б Врат должина
C Вратот (околу)
D Биста
E Половината
F Хип
G Бедрото (околу)
H Коленото (околу)
Јас месо тело (околу)
J Глуждот (околу)
К Горниот дел на Раката (околу)
L Лактот (околу)
М Зглоб (околу)
N Вратот линија до Половината линија (мерка заедно bodyline
О Половината линија на Глуждот линија (мерка заедно bodyline)
Стр Вратот линија на Глуждот линија (N+O)
П Inseam (crotch на глуждот) *не на земјата
Р Рака Должина (рамо коските на зглобовите)
S Рамо Должина (рамо коските на рамото на коските)
Гума Латекс Грижа. Темно сина
16. Неколку години искуство во оваа гума латекс мода производство. Складирање во близина на обоена облека може да дамка латекс. Користење на силиконска основа полски, спреј надвор од облека liberally и нежно избришете со мека крпа. Кога целосно суви, лесно прав внатре; полски надвор и висат во темно, суво место. Ако таму нема suitabe стандардна големина за вас ,можете исто така да прашате за направени за да се измери услуга.
Висок Квалитет. Да се чува на темно место, како што сонцето ќе предизвика латекс да креда или почне да се распаѓа. Вториот грб применува со рацете ќе доведе до уште подлабоко сјај.Ве молиме следниве сликата за да се измери вашиот потребните делови,и потоа да се пополни во празно во подолу. Начин на плаќање Кредитна картичка Moneybookers T/T, Western Union Превозот време Вкупно Превозот Времето е врз основа на времето тоа ќе биде потребно да се направи вашиот латекс предмети + времето потребно за да заврши предмети да бидат испратени до вас. Латекс трајно дамки кога во контакт со бакар, месинг или бронза.Време на испорака,во рок од 12 дена по comfirm цел,според редоследот количина
5.Професионални продавач, ќе ви обезбеди најдобар продажбата на услугата
1. Тоа е полесно да се стави на тесна облека, ако во внатрешноста е лесно dusted со cornstarch. Што ако стоката има квалитетни прашања? Ако сметаме дека стока е дефектен како што е опишано, ќе се добие целосна наплата. Ако сметаме дека на стока не е неисправна на било кој начин или е злоупотребена, тогаш стока ќе се испраќаат назад до тебе без наплата. строги КК, Висок квалитет на контрола. Прифати ОЕМ и ODM.
Полирање : Да го изнесам длабоко сјајни сјај на латекс, прво да ги исклучите било прав од надвор, со мека, влажна крпа. Транспарентен црвена
23. Метал розова 17. Виолетова
9. Армијата зелената 25. Прашина во внатрешноста на облека со cornstarch и сјај надвор. Ви благодарам многу
. На база на вода масла не се штетни за латекс. Врати објектот прифатени во рок од 2 дена откако сте го добиле.

Големина:
XXS, XS, S, M, L, XL, XXL
Стил:
Егзотични
Тип На Објект:
Гаќи
Кратко & Боксери:
Боксер Шорцеви
Шаблон Тип:
Крпеница
Пол:
Мажи
Број На Модел На:
FS-223019
Материјал:
Viscose,Латекс
Декорација:
Appliques
боја:
Ве молиме погледнете го боја табелата подолу
Големина:
Customize
Материјал:
Природата латекс
Suppy Тип:
OEM Услуга
Дебелина:
0.4 mm
Место на Потекло:
Guangdong, Кина (Копно)
Стил:
Секси
is_customized:
Yes
Пол:
Унисекс
R

Тие исто така купуваат со овој производ