.

.

Микро 4mm Внатрешен Дијаметар Јаглероден Челик Лого Фитинзи Робот 4WD RC Модел Играчки Алатка Хардвер Ротари Сила Лежишта

Микро 4mm Внатрешен Дијаметар Јаглероден Челик Лого Фитинзи Робот 4WD RC Модел Играчки Алатка Хардвер Ротари Сила Лежишта

DEN 276.00
DEN 290.88
-5 %
Количина на стоки

Ви благодариме за вашата поддршка. Ние ќе ви обезбедиме услуга како најдобро што можеме, ве Молиме контактирајте со нас преку "Мои Пораки" или "Прашајте го Продавачот Прашања" ако имате било какви прашања во врска со нашите огласи или вашето купување. Боја : Како на сликата покажува; Материјал : Јаглероден Челик; Големина на(mm) : Внатрешен Дијаметар 4mm; Пакет : Независна безбедност пакет, 4pcs челик лежишта; Стандардни Додатоци : None; Апликација/спец :
* Работи за да се одврати остатоци на голем број на апликации вклучувајќи Моќ алатка,РК модел,робот,на четири тркала возач и така натаму;
* Штитот може брзо да се приспособува во положба, обезбедува лесен пристап до додатокот, и не пречи на работното парче;
* Големина на :
Внатре дијаметар * надворешен дијаметар * Висина :
Внатре дијаметар 4 MM * надворешен дијаметар 9 MM * висина 4 MM;
Имаме и други димензии премногу :
Внатре дијаметар 2 MM * надворешен дијаметар 5 MM * висина од 2,5 MM, Кликнете Овде;
Внатре дијаметар од 2,5 MM * надворешен дијаметар 6 MM * висина од 2,5 MM, Кликнете Овде;
Внатре дијаметар 3ММ * надворешен дијаметар 6 MM * висина од 2,5 MM, Кликнете Овде.
Опис На Производот
Микро 4mm Внатрешен Дијаметар Јаглероден Челик Лого Фитинзи Робот 4 WD RC Модел Играчки Алатка Хардвер Ротари Сила Лежишта Објект Спецификации : Квалитет : 100% Сосема Нов и Висок Квалитет; Стил : Модерен,Повеќе Искра, Мазна Позлатен база. Времето за испорака зависи од дестинацијата, превозот метод (истите да се изречни или пост), може да трае до 8 до 35 дена. Испорака и Услуга Детали Предмети ќе биде предаден во рок од 3 работни денови по приемот на вашата исплата.
Одличен помошник за користење, наскоро и погодно.
Јасна форма дизајн е многу убаво, модерен, атрактивен. Предмети превозот надвор од Кина, со што choosed превозот начин,кога ќе се ставени цел е не,Изразат начин или препорачана пошта. Објектот ќе бидат означени како "Подарок" и изјави Пониска вредност за превозот цел само.
Предности : лежишта се со висок квалитет, имајќи челик лого; Моторни Одделение Имајќи; Врвот NMB длабоко ритам топката имајќи; Високо Квалитетен материјал имајќи челик, стандардни делови . Ние се грижиме за нашите ценети корисници, и се секогаш спремни да работат работи надвор. Ние ќе се обидеме потрудиме да се справи со тоа надвор. Ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса во Aliexpress е Точно. Купувачи се одговорни за какви било царински давачки, доколку е применливо. Ако сакате да ја смените вашата адреса, ве молиме да ни испратите порака или е-пошта штом ќе ја плати плаќање. Објектот Сликите Ги Покажуваат
Повратни информации и Благодарни на Споделувањето
Следете нас,ние ќе им даде попуст на $1 кога ќе го поставите некоја цел; ни Остави 5 ѕвезди' добар преглед,кога ние очекуваме тоа,можете да добиете $2 купони или иста вредност попуст за вас следна цел; Споделување на нашиот производ линк до вашиот сајтовите за социјално вмрежување како што се Facebook,Twitter,Vkontakte,Instagram и др,Потоа,се екранот за нас,ќе добиете Подарок или $3 забава кога ќе следниот пат доаѓаат; Add to Желба листа,можете да најдете ни лесно,и ние може да понуди подарок до вас премногу.

Број На Модел На:
LX-GJPJ-GZZC4MMS
is_customized:
Yes
Тип:
Моќ Алатка Делови
Бренд Име:
LANXSTAR
Материјал:
Хром-vanadium Челик
DIY Материјали:
Металугрија
Тип На Објект:
Минијатурни Имајќи
Производ Функција:
Опрема/Лого/Челик Окно
Примена:
Моќ Алатка,Четири тркала Assembley,РК Модел,Робот,итн.
R

Тие исто така купуваат со овој производ