.

.

Алуминиум Крстот Синџири, Овална, Злато, 7x6x1.5mm

Алуминиум Крстот Синџири, Овална, Злато, 7x6x1.5mm

DEN 1917.00
DEN 2738.40
-30 %
Количина на стоки


метар
Алуминиум Крстот Синџири, Овална, Злато
Големина : Линк за 7mm долго, 6mm широк, 1.5 мм дебел.
лесен, силен и економски алуминиум синџир е популарна алтернатива на скапоцени метали. тие можат да бидат заменети со jumprings и clasps, како и акрил монистра, стаклени монистра, камен монистра да биде популарен ѓердани, нараквици и ремени. тие, исто така, може да се користи како посебна полнила и dangles.
***********************************************************************************
НАПОМЕНА :
1. Некои камен монистра' боја е обоена , и боја може да исчезнат . Ве молиме потврдете го тоа пред да нарачате ако не предвид обоена боја!
2. Мешана боја производи во нашата продавница може да се разликува со производите што сте го добиле. Ако сакате некои точната бои, ве молиме обратете се на нашата служба за корисници пред да нарачате.
***********************************************************************************
Жешка Тема :

Тип На Објект:
накит наоди
Производ Карактеристики:
DIY
Објектот Тежина:
2136g
Материјал:
Метал
Големина:
7x6x1.5mm
Број На Модел На:
ЧА-K16303-29
Метали Тип:
Алуминиум
Накит Наоди Тип:
Синџири
Синџир Стил:
Крстот Синџири
Материјал:
Алуминиум
единица:
100
Употреба:
синџир
боја:
Злато
R

Тие исто така купуваат со овој производ