.

.

2 Пакет Црно Мастило Касети Remanufactured За HP 20 XL 20XL HP20XL HP20 DESKJET 610C 612C 632C 630C 640C ФАКС 925XI 1020 1020XI

2 Пакет Црно Мастило Касети Remanufactured За HP 20 XL 20XL HP20XL HP20 DESKJET 610C 612C 632C 630C 640C ФАКС 925XI 1020 1020XI

DEN 1060.00
DEN 1127.52
-6 %
Количина на стоки


Модел Бр. :
За HP 20 49 Мастило Касети
Тип :
Бренд Нови Компатибилни, Мастило Кертриџ
Мастило :
Целосна Мастило
Боја :
Црна/Синозелена/Магента/Жолта
Потекло :
Zhuhai , Guangdong,Кина
Пакување :
пластична кеса и неутрална боја кутија.
Мастило за јачина :
Црна 25 ml боја 25 ml
За сертификација на :
ISO9001 : ISO14000 SGS / CE
Оригинален Кертриџ Не
20 49
Answer : ___________________________ Note :
ве молиме забелешка вашиот печатач модел кога местото цел.
Пакетот вклучува :
(Измеша нарачки во истата серија прифатени)
Модел
боја
Количина
Мастило за јачина на
20 Црна 2 25ml
49 Боја 0 25ml
Оваа касети се користат во следниве печатач модел :
Компатибилен За HP Принтер Листата :
DESKJET 610 C 612 C 632 C 630 C 640 C
642 C 648 C 656 C 656 CVR
ФАКС 925 XI 1020 1020 XI Ако не Сте сигурни , Обратете се кај нас за да comfirm тоа.
- Висок квалитет,3 пати КК тестирање пред екс-фабрика -100% загарантирана и 1 : 1 за замена на неисправни стоки

Тип:
мастило кертриџ
Компатибилен Бренд:
HP Inkjet
Број На Модел На:
d56bbf1b-2d67-4532-88e3-dc7b67c2259d
Кертриџ за Статус:
Целосна
Функција:
Повторно Произведени
Најголемиот Дел Од Пакување:
Yes
R

Тие исто така купуваат со овој производ