.

.

Мастило Касети Remanufactured За HP 45XL 23XL HP45XL HP23XL Designjet 895cxi Officejet Pro AIO 1170 1170c 1170cse 1170cxi 1175c

Мастило Касети Remanufactured За HP 45XL 23XL HP45XL HP23XL Designjet 895cxi Officejet Pro AIO 1170 1170c 1170cse 1170cxi 1175c

DEN 1060.00
DEN 1127.52
-6 %
Количина на стоки


Модел Бр. :
За HP 45 23 Мастило Касети
Тип :
Бренд Нови Компатибилни, Мастило Кертриџ
Мастило :
Целосна Мастило
Боја :
Црна/Синозелена/Магента/Жолта
Потекло :
Zhuhai , Guangdong,Кина
Пакување :
пластична кеса и неутрална боја кутија.
Мастило за јачина :
Црна 25 ml боја 25 ml
За сертификација на :
ISO9001 : ISO14000 SGS / CE
Оригинален Кертриџ Не
45 23
Answer : ___________________________ Note :
ве молиме забелешка вашиот печатач модел кога местото цел.
Пакетот вклучува :
(Измеша нарачки во истата серија прифатени)
Модел
боја
Количина
Мастило за јачина на
23
БОЈА
1
25ml
45 ЦРНА 1 25ml
Оваа касети се користат во следниве печатач модел :
Компатибилен За HP Принтер Листата : Боја Копир 140 145 150 155 160 170 260 270
Designjet 1120c 1120cse 1120cxi 1125c 710 710c
712 712c 720 720c 722c 815c 880c 890c
890cse 895cse 895cxi
Officejet Pro AIO 1170 1170c 1170cse 1170cxi 1175
1175c 1175cse R40 R40xi R45
R60 R65 R80 R80xi T45 T45xi T65 T65xi Ако не Сте сигурни , Обратете се кај нас за да comfirm тоа.
- Висок квалитет,3 пати КК тестирање пред екс-фабрика -100% загарантирана и 1 : 1 за замена на неисправни стоки

Тип:
мастило кертриџ
Компатибилен Бренд:
HP Inkjet
Број На Модел На:
d56bbf1b-2d67-4532-88e3-dc7b67c2259d
Кертриџ за Статус:
Целосна
Функција:
Повторно Произведени
Најголемиот Дел Од Пакување:
Yes
R

Тие исто така купуваат со овој производ