.

.

Магичен LED Мини Партија Светлина 3CM CR2032 Батерија Управувана Подводни LED Свеќа Чај Светла за Свадба Партија Оркестарот Настани

Магичен LED Мини Партија Светлина 3CM CR2032 Батерија Управувана Подводни LED Свеќа Чај Светла за Свадба Партија Оркестарот Настани

DEN 2352.00
Количина на стоки

Магичен LED Мини Партија Светлина 3 CM CR2032 Батерија Управувана Подводни LED Свеќа Чај Светла за Свадба Партија Настани Оркестарот Ние сме Фабрика Снабдувач . Ова целосно Подводните Т-Светлина во облик на светилка има толку многу го користи! Првенствено наменета да се користи во цветни аранжмани, На Подводните Flora Lite јас стана многу корисни во донесувањето прскање на светлината да било tabletop дизајн , Мраз скулптура , или централен. Тоа е достапна во 11 различни бои избори. Батеријата ќе трае до 48 часа, Сите модели користат 2 XCR2032 батерии (Вклучени се и заменливи), Пресврт за вклучување/исклучување на 10 Единици/PK. Димензии : 1.2"Кол. X 1" H SB-08210 Црвено SB-08010 Портокал, SB-08310 Сина , SB-08710 Виолетова , SB-08410 Зелена ,SB-08810 RGB, SB-08510 Бела, SB-08910 Розова , SB-08610 Теал , SB-08110 Килибар, SB-08111 Топло Бела SB-08000 Мулти-бои Бавно Исчезнува. Апликации Под Вазна Осветлување, За Цветни Аранжмани,базен,Риба резервоарот, фонтана,Хартија Lanters. Прилики Свадба,лица,настани,празници,дома,хотел Декорација ви Благодариме. LED светла Боја Точка Бр. Бела 12610 Топло Бела 12510 Црвено 12110 Зелена 12410 Сина 12310 Портокал 12000 Теал 12810 Розова 12210 Пурпурна 12710 Килибар 12010 RGB Бавно Исчезнува 12910

Емитуваат Боја:
Сино, Multicolor Исчезнува, Зелена, Црвена, Бела, Килибар, Топло Бела, Розова, Виолетова, Теал, Портокал
Употреба:
празник
Извор На Енергија:
DC
Напон:
3V
Глава Број:
1-19 глава
Карактеристики:
Подводни led светло
Празник Име:
Ноќта на вештерките
Должина:
3cm
Осветлување Растојание:
1-5m
сертификација:
CE,RoHS
Повод:
Градина
Гаранција:
1 година
боја:
Бела
Број На Модел На:
KS-SB-001
Бренд Име:
KITOSUN
Е dimmable:
Yes
Извор На Светлина:
LED Светилки
Е Светилки Вклучени:
Yes
Тело Материјал:
Пластични
Музика:
Никој
Приклучок Тип:
Никој
Приклучете Го Опашка:
No
Тип На Батерија:
4.5 V
База Тип:
Круг
боја:
топло бела/бела/црвена/зелена/блу/розова/виолетова/жолта/портокал/теал/RGB
Батеријата:
2 парчиња заменливи CR2032 копчето мобилен батеријата вклучени
Големина:
Tea light size, 1.25 diameter,1 high
Траење На Батеријата:
работат повеќе од 48hours постојано
Пакет:
10/блистер кутија, 100pcs/Кутија
водоотпорен или не:
Водоотпорен , Подводни,Потопна
Како да се префрлите:
Пресврт за да го вклучите/исклучите
Тежина:
14g
Centification:
CE&ROHS
Примена:
свадба партија оркестарот, Цвет Светлина,подводни светлина,под вазна светлина
R

Тие исто така купуваат со овој производ