.

.

WP-370B DC микро пумпа 12V висок притисок пумпа дома само-priming голем проток на мали пумпа мотор

WP-370B DC микро пумпа 12V висок притисок пумпа дома само-priming голем проток на мали пумпа мотор

DEN 479.52
Количина на стоки


Број на модел : WP-370 B
Номинална напон : DC12.0 V
Оперативен напон спектар : DC9.6 V~V 14.4
Оптоварување тековната : ≤350m A
Не-оптоварување проток (ер) : 0.5~1.5 L/min
Не-оптоварување проток (вода тело) : 1.1~1.3 L/min
Температурата на работа опсег : -20 ~60o C
Бучава : ≤60d B
Zui голема инфлација притисок : ≥60 KPa

сертификација:
CCC
Commutation:
четка
Постојана Струја(A):
Како илустрација
Излезна Моќност:
Како илустрација
Број На Модел На:
Како илустрација
Употреба:
Брод,Електричен Велосипед,Home Апарат,Автомобил,Фан
Вртежен момент:
Како илустрација
Тип:
Како илустрација
Ефикасност:
Како илустрација
Изградба:
Како илустрација
Заштита На Функција:
Како илустрација
Употреба:
Како илустрација
R

Тие исто така купуваат со овој производ