.

.

F ree превозот 10PCS Повторно Запишување RFID NFC Smart IC Ознаки/Картички/KeyFobs За Мобилен Телефон /Access Control System/Паркинг систем

F ree превозот 10PCS Повторно Запишување RFID NFC Smart IC Ознаки/Картички/KeyFobs За Мобилен Телефон /Access Control System/Паркинг

DEN 456.00
DEN 480.00
-5 %
Количина на стоки


Оваа oreder : 10pcs различни стил(13.56 MHZ,Компатибилен со s50 на унодц) Ако треба да се прилагодите на вашиот сопствен стил, повеќе од 100 многу Детали за Производот Голема Потрага Епоксидна RFID 13.56 MHZ ISO14443 A компатибилен со сите NFC мобилен телефон. RFID копче синџир ознака : RFID копче синџир,копче фоб,клучни пронаоѓач,копче прстен,клуч на носителот, паметни ознаки. Овие ознаки се совршени за автоматизирање на задачи на вашиот телефон за лична употреба и за бизниси кои треба тагови кои се компатибилни со СИТЕ мобилни телефони и таблет уреди, вклучувајќи Samsung, HTC, Nokia, LG, Sony, Black Berry и сите други ги прави, кои имаат NFC вклучени во нивните уреди. Како такви, сите модели на Blackberry, Nexus 4 и 10 и било идни уреди, како и било кој оперативен СИСТЕМ како што RIM, Андроид, Windows 8 ќе биде 100% компатибилен. а.Водоотпорен, трајни, мода и форма б.Флексибилна употреба, како и за соба клуч,ID картички, контрола на пристап г. може да costomized логото e. Тоа е користење на Ултразвучно пластични заварување technlogy, не со лепак, која има многу висок квалитет! Тоа е поудобно и мода решение за контрола на пристап/ персонал идентификација апликации. Тие се направени од издржлив ABS или КОМПЈУТЕР материјал. Домувањето е завршена со Ултразвучно пластични заварување, што го прави keyfob вода и прашина доказ.

Фреквенција:
13.56 MHz
Бренд Име:
ZOCORFID
Чип Капацитет:
1K
моќност:
Пасивни Картичка
Прочитајте Опсег:
3-8cm
Големина:
more
Контури:
Туѓо Картичка
Признавање На Чекање:
Читање-пишување
Чип Вид:
Безконтактни IC Card
Број На Модел На:
FM1108
R

Тие исто така купуваат со овој производ