.

.

Бесплатен превозот ! светилки RLC-075 Оригинални Проектор светилка со станбен ЗА VIEWSONIC PJD6243 Проектор

Бесплатен превозот ! светилки RLC-075 Оригинални Проектор светилка со станбен ЗА VIEWSONIC PJD6243 Проектор

DEN 3717.00
DEN 4224.00
-12 %
Количина на стоки

Нашиот продажен тим ќе ви одговорат искрено за податоци на светилки и нудат добра вредност,која вреди за парите. Опис На Производот
********* Projector Lamp Производителот ********
Фабрика директни, со висок квалитет и пониска цена!
Спецификација :
Проектор име : Проектор Светилка
Модел БР. Прво на сите, да им овозможи на проекторот да се излади целосно по секоја употреба пред да се пресели или пакување во сметководствената случај.With15 полесно рс искуство во проектирање индустрија,Ние можеме да снабдување речиси сите проектор светилки со конкурентна цена. 150-ден Гаранција. Користете Место : Владата систем за домашно кино, Училиште, итн.
За нас :
Гуангжу Huawo Електронски Technology Co.Компатибилен голи светилка (CB)
Брендот вклучуваат : UHP VIP NSHA ХС HSCR UHE NSH UHB SHP ,итн. Обично за неколку часа пред очекуваниот светилка живот е готов, а пораката ќе се прикаже на вашиот лцд проектор сијалица екран.
Ако може да се најде потребни модели во нашата продавница,ве молиме љубезно ве молиме да контактирате со нас ,
ние ќе ви понуди подетални информации.
Објектот спецификите КРИЕШЕ : Меркур Светилки Напон : 110-240 V is_customized : Да Апликација : Комерцијални,Затворен,Професионална Сертификација : CCC,CE Бренд Име : HWOlamps Просечен Живот (часот) : 3000 Гаранција : 150days Број на Модел : RLC-075 Место на Потекло : Guangdong, Кина (Копно) Проектор Употреба : Состанок предавање лекција прикажување на филмови итн.
Ние ви препорачуваме да се консултирате со вашиот кориснички прирачник за да се утврди точната инструкции за вашите специфични модел. Изобилство од Акции ни овозможи да се организира shippment брзо, обично светилки нареди може да се превезува на истиот ден.Време на испорака : рок од 1-2days по примена на плаќање
3. : RLC-075
Состојба : 100% Сосема нов
Тип : Оригинални светилка со домување(OWH/GLM/OEM)
Светилка тип : ВИП
Живот време : 2000-3000 H
Компатибилен со : VIEWSONIC PJD6243
Инсталација : Лесна Инсталација.Превозот : Од DHL,UPS-от,Fed Ex.
Како и Кога да се Замени со Проектор Светилка
Тоа можеби е време да ја замените вашата проектор светилка. Професионална Соработка Тим. Проектор светилки слабо како тие возраст. Уште еден совет да се направи вашиот лцд проектор светилка минатата е чистење на проектор филтер со компримиран воздух секои неколку месеци.Оригиналниот светилка модул(НП/OLM)
2.
Зошто да се купи од нас
1. Ние сме секогаш тука за да се одговор на првиот претходниот период. Некои проектори ви овозможи да се провери бројот на часови вашата светилка се користи преку вграден во менито систем.е водечки проектор светилки производителот од Кина.Не само една гола сијалица
Гаранција : Сите предмети е КК тестирани и се со 150 дена Гаранција
Превозот :
1. Најважната работа е да се запамети е дека никогаш не треба да се допре светилка или домување директно со вашите прсти.
Контактирајте со нас
Ако имате било барање или би сакале да добиете повеќе информации за нас, pls не двоумете се да контактирате со Trademanager или пад писмо по е-пошта.Оригиналниот светилка со домување(OWH/GLM/OEM)
3. Ние сме биле во проектор светилки за 10 години. Сигурен Corporation.Пакет : Секој проектор светилка s доставени во специјално спакувана кутија со единствен сериски број.

Бренд Име:
АЊО
Број На Модел На:
RLC-075
R

Тие исто така купуваат со овој производ