.

.

[Бесплатен Превозот] Антички Дрвени Закачалка со Клипови за Панталони и Панталони (20 парчиња/ многу)

[Бесплатен Превозот] Антички Дрвени Закачалка со Клипови за Панталони и Панталони (20 парчиња/ многу)

DEN 2549.00
DEN 2683.20
-5 %
Количина на стоки


[Бесплатен Превозот] Антички Дрвени Закачалка со Клипови за Панталони и Панталони (20 парчиња/ многу)
Големина : L34*H10cm поле на примена : панталони и панталони во Боја : антички, орев Материјал : lotus дрвени+ chromed кука Тежина : 120g
Слики од орев дрво панталони закачалка :
Engrave логото ефект на дрво (орев) панталони закачалка :
Направи Лого Услуга :
Процес На Производство :
Рака Полиран Процес :
Одржување на Дрвени Закачалка :
Нашата Атрактивна : (1) Висок квалитет и прифатлива цена (2) Ние може да ви даде најдобри цената врз основа на еднакви услови во Кина (3) Ние се многу сериозни и професионални продавачи,ве уверам дека ние можеме да имаме многу совршен соработка (4) Ние сме подготвени да се изгради заеднички придобивки и долгорочни деловни односи со сите клиенти Детали за Контакт : Име : Песочна
Трговија Менаџер ID : cn1001192104 Купувачи се добредојдени да не контактирате. Задоволството на клиентите ве Молиме не двоумете се да не контактирате доколку имате какви било прашања или проблеми пред или по купувањето. Ние сме посветени на вашиот 100% задоволство. Плаќање 1. Целосна исплата мора да се плати во рок од 7 дена по поставување на својата цел.
2. Ние ќе се направи за испорака на стоки во рок од 3 до 5 работни дена по приемот на вашата исплата.
3.Купувачот се одговорни за било данок и/или должност обвинет од страна на својата земја. И стоки ќе бидат Означени како "подарок", или "пример" за вашиот лесно царинење и помалку трошоци.
Превозот и Предадете 1 Ако ние нудиме бесплатен превозот, цел ќе биде испорачуван ХОНГКОНГ ПОСТ ВОЗДУХ MAIL или Кина Пост воздух mail во рок од 14-17 дена. 3. EMS е нашата склопот на превозот метод премногу. Во меѓувреме UPS-от,DHL,Fedex,ТНТ се достапни. Можете исто така да изберете нив, но ние треба да се додаде цената на вашите куповна цена.
2. Бидете сигурни дека за да се остави телефонски број кога пополнување вашиот купувачот информации.
3.Можете да проверите на стоки каде што тоа е во транзит преку следење БР . Забелешки 1. Купувачот се одговорни за било каква осигурување мислите дека е потребно. 2. Обработка време за одредена цел варира во зависност од типот на производ и акции статус. Најчесто, обработка на време може да биде 3 до 15 работни дена. 3. Во нашиот веб-сајт сите производи се материјали објект photographies, бидејќи слика машината, трепкачко светло, на фотографија технологија, како и на лични компјутери демонстрација и така натаму разни причина, делумно артикли покажа боја може со материјал објект некои хроматските аберации, бојата сите постигнување на материјал објект како. Повратни информации 1.Бидејќи вашето мислење е многу важен за нашиот бизнис развој, срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации и за нас, доколку сте задоволни со нашите производи и услуги. Тоа само ќе ве однесе 1 минута. 2.Ве молиме контактирајте со нас пред да замине никакви негативни или неутрални повратни информации. Ние ќе работиме со вас да ги реши сите проблеми.Ви благодариме!

Кревање Метод:
Рачен
Бренд Име:
Hangerlink
Стил:
Станот
Производот:
Панталони Нога Клип
Материјал:
Дрвени
Употреба:
Neatening/Складирање
Употреба:
Плакарот
Број На Модел На:
WH826
Тип:
панталони закачалка
Должина:
34cm
Облека Тип:
панталони закачалка
Материјал:
lotus дрвени+ chromed кука
Големина:
L34*H10cm
боја:
Антички,орев
Делокруг на примена:
Панталони, панталони
Тежина:
120
is_customized:
Yes
R

Тие исто така купуваат со овој производ