.

.

Топла Продажба 3pcs Синџир Ѓердан 316L не ' Рѓосувачки Челик Жените Mens Костим Обичен Ѓердани Мода Злато Сребрен Накит A-848

Топла Продажба 3pcs Синџир Ѓердан 316L не ' Рѓосувачки Челик Жените Mens Костим Обичен Ѓердани Мода Злато Сребрен Накит A-848

DEN 528.00
DEN 753.60
-30 %
Количина на стоки


Состојба : нова Злато сребрен Ѓердан ширина : 3m Должина : 56cm Пол : Женска,Адвокатско Количина : 3pcs Материјал : Топ 316 L не ' Рѓосувачки челик,никогаш нема да згаснат.За олово и никел слободни да ја прифатиме alipay,запад унија,tt . сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката доколку не можете да се исходот веднаш по аукција блиску,ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена
1.Превозот начин : Бесплатен превозот цел ќе биде испорачуван Кина пост воздух mail. Но ако цел износ повеќе од ние ќе брод од страна на DHL ,Fed EX,UPS-от или ЕМС слободни кој се дојде во рамките на 5-7days.
2.Превозот време : Кина пост воздух поштата нормално ќе пристигне во рок од 15-35 работни дена откако ќе бидат поставени. Некаде за царинска или времето проблем тоа ќе биде одложен повеќе дена до 35-48 дена.
Се враќа-
Ние прифаќаме да се вратат.
Ако сте незадоволни со предметот или објектот пристигна во скршен,pls контактирајте не веднаш за делумна реконструкција или повторно да ја прати на условите подолу :
1.Враќање мора да биде во оригинална состојба;
2.Враќање во рок од 14 дена;
3.Купувачи се плати за враќање поштарина.
Повратни информации-
За вашето задоволство и позитивни повратни информации е нашата извршување.
Тоа е високо ценет што ни остави позитивен фидбек и 5 ѕвезди и ние ќе се врати.
Ако се чувствувам како ние се кратки и позитивни повратни информации и 5 ѕвездички,pls ни даде шанса и да не контактирате за да ги искажуваат незадоволство, ние ќе го реши проблемот за вас.
За нас-
Ние сме накит производителот и веледрогеријата,добавувачи на бутик,продавница,битпазар.
Нашите главни производи, вклучувајќи : трговија на големо накит сет,прстени,обетки,ѓердани,хривнија
Сребрен накит,бисери,од не 'рѓосувачки челик jewerly,од не' рѓосувачки челик ѓердан,Pendant накит.
Принцезата тиара круна круна тиара свадба подарок свадба сувенири свадба
додатоци круни мода круни булчински мода круна накит, булчински круни.

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Pendant Големина:
не pendant
Стил:
Тренди
Ѓердан Тип:
Синџири Ѓердани
Пол:
Унисекс
Бренд Име:
Doreenfifi
Материјал:
Кубен Циркони
Синџир Тип:
Линк Синџир
Должина:
55cm
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Обликотшема:
Геометриски
Број На Модел На:
A-848
Земја на Производство:
Кина
Стил:
Жените Mens Костим Ѓердан
Метал:
316L не ' Рѓосувачки челик
Главната боја:
Злато Сребро.
Шема:
Обична
Ширина:
3m
is_customized:
Yes
R

Тие исто така купуваат со овој производ