.

.

Нерѓосувачки Beading Tweezer, Сива, за 136mm долг, широк 10мм

Нерѓосувачки Beading Tweezer, Сива, за 136mm долг, широк 10мм

DEN 629.00
DEN 785.76
-20 %
Количина на стоки


Нерѓосувачки Beading Tweezer, Gray Size : за 136mm долго, 10мм широк.Овој вид на beading tweezer е изработен од нерѓосувачки челик. Тоа може да се користи за да се nip монистра или приврзоци во местото на вашата страна. Леснотијата и удобноста е свои предности. Тоа е исто така една од алатките за изработка на накит.
***********************************************************************************
НАПОМЕНА :
1. Некои камен монистра' боја е обоена , и боја може да исчезнат . Ве молиме потврдете го тоа пред да нарачате ако не предвид обоена боја!
2. Мешана боја производи во нашата продавница може да се разликува со производите што сте го добиле. Ако сакате некои точната бои, ве молиме обратете се на нашата служба за корисници пред да нарачате.
***********************************************************************************
Жешка Тема :

Тип На Објект:
Накит Алатки & Опрема
Бренд Име:
pandahall
Број На Модел На:
АЛАТКА-D004-3
Накит Алатки & Опрема Тип:
Пинцети, Pick-Up Алатки
Производ Карактеристики:
Накит Алатки & Опрема
Објектот Тежина:
248
Објектот Должина:
13.6cm
Објектот Ширина:
1cm
Материјал:
Метал
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Објектот Дијаметар:
13.6cm
Метална боја:
platinum
Материјал:
Јаглероден Челик
единица:
10pcs
Употреба:
Клешти
боја:
сива
R

Тие исто така купуваат со овој производ