.

.

Нови AD9236BCPZ AD9236BCP AD9236

Нови AD9236BCPZ AD9236BCP AD9236

DEN 12516.00
DEN 15264.00
-18 %
Количина на стоки


мал профит, но брз промет гарантира квалитетот Ако ви требаат повеќе ве молиме контактирајте со нас, Ние ќе се прилагоди на цена да се служат подобро Datasheets AD9236 BCPZ-80 Производ Фотографии 32-LFCSP Стандарден Пакет 1 Категорија на Интегрирани Кола (Идентичен) Семејството Стекнување на Податоци - Аналогна на Дигитална Конвертори (ADC) Серија - Пакување Фах Број на Битови 12 Земање мостри Стапка (во Секунда) 80 M Податоци Интерфејс Паралелно Број на Конвертори 2 Моќ Дисипација (Max) 366m W Напон Снабдување со Извор на Аналогни и Дигитални Температурата на работа -40°C ~ 85°C Монтажа Тип на Површината Планината Пакет / Случај 32-VFQFN Изложени Подлога, CSP Снабдувач Уред Пакет 32-LFCSP-VQ (5х5) Број на Влезови и Тип 2 Single-Ended, Unipolar; 1 Диференцијал, Unipolar Динамичен Каталог 12 Малку Други Имиња AD9236 BCPZ80

Број На Модел На:
1
Контакт Оптоварување:
Висока Моќност
Заштита На Функција:
Запечатени
Теорија:
Временско Реле
is_customized:
Yes
Извор На Енергија:
AC
Напон:
220V
Употреба:
Општа Намена
R

Тие исто така купуваат со овој производ