.

.

78 белешки луксузни музичка кутија механизам, музички движења со 2-мелодија тапан, необични подароци, дома декор бесплатен превозот Ангела е подароци

78 белешки луксузни музичка кутија механизам, музички движења со 2-мелодија тапан, необични подароци, дома декор бесплатен превозот

DEN 16734.00
DEN 21454.08
-22 %
Количина на стоки


Angela е подароци 78 белешки луксузни музичка кутија механизам, музички движења - DIYmusic кутија, со 2-мелодија тапан
ПРЕДМЕТ БР. : A0013 B1
ИМЕ на ПРОИЗВОД : 78 белешки Музичка Кутија Механизам, DIY музичка кутија, музика движење
ГОЛЕМИНА : 20x7.5x3.6cm
МАТЕРИЈАЛ : Метал
МОЌНОСТ : Пеколен тип, нема потреба батерии, нема потреба електрична енергија
Мелодии Нуди(секое парче со 2 мелодии се меша), pls остави порака или контактирајте со нас прво, пред да ред, благодарам.
1. СЕРЕНАДА (2 ДЕЛОВИ)
2. MARIAGE D?AMOUR & МЕ САКАШ ТЕНДЕР
3. КРЗНО ELISE & ОДА НА РАДОСТА
4. НЕВЕРОЈАТНИ БЛАГОДАТ & АВЕ МАРИЈА
5. НАД ВИНОЖИТОТО & МЕСЕЧИНАТА РЕКАТА


Тип:
Пеколен Тип
Функција:
Вртливата
Движење:
Рими Движење
Број На Модел На:
A0013B1
Материјал:
Метал
Обликот:
правоаголник
Игра Моќ:
Рака Извит
Тон Број:
78 Ѕвонење
Бренд Име:
Angela е подароци
Музички Кутии Форма:
машина
Име:
78 белешки музичка кутија механизам, музички движења
Материјал:
метал и пластика
Работа:
Рака Чудак
is_customized:
Yes
R

Тие исто така купуваат со овој производ