.

.

Остриот Челик Ножици, Мешана Боја, 106x22x10mm, 12pcs/дузина

Остриот Челик Ножици, Мешана Боја, 106x22x10mm, 12pcs/дузина

DEN 267.00
DEN 381.12
-30 %
Количина на стоки


Остриот Челик Ножици, се Меша Color Size : за 106mm долго, 22mm широк, 10мм дебел; 12pcs/десетина.Оваа остри ножици се користи за сечење платно, хартија, конец, итн. Предности : цврсти, погодност, лесно за работа.
***********************************************************************************
НАПОМЕНА :
1. Некои камен монистра' боја е обоена , и боја може да исчезнат . Ве молиме потврдете го тоа пред да нарачате ако не предвид обоена боја!
2. Мешана боја производи во нашата продавница може да се разликува со производите што сте го добиле. Ако сакате некои точната бои, ве молиме обратете се на нашата служба за корисници пред да нарачате.
***********************************************************************************
Жешка Тема :

Тип На Објект:
Накит Алатки & Опрема
Објектот Должина:
10.6cm
Објектот Дијаметар:
10.6cm
Бренд Име:
pandahall
Производ Карактеристики:
изработка на накит
Објектот Висина:
1cm
Објектот Тежина:
219
Број На Модел На:
ПТ-Q001
Накит Алатки & Опрема Тип:
алатка за поставување
Материјал:
Метал
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Објектот Ширина:
2.2cm
Материјал:
Јаглероден Челик
единица:
1Dozen
Употреба:
Ножици
боја:
multicolor
R

Тие исто така купуваат со овој производ