.

.

Kymyad Мода Златна Боја Кристал Студ Earring Мода Накит За Жените Цвет Обетки Жените Додатоци boucle d'oreille

Kymyad Мода Златна Боја Кристал Студ Earring Мода Накит За Жените Цвет Обетки Жените Додатоци boucle d'oreille

DEN 143.52
Количина на стоки

БЛАГОДАРЕНИЕ на БОГА, јас СУМ ЖЕНА Добредојдовте на нашата продавница
http : //www.aliexpress.com/store/213110
Драги пријатели, во нашата продавница цел повеќе од 150ние ќе го испратам до тебе бесплатен превозот од DHL/ФЕДЕКС/ARAMEX/EMS
Ако сте Веледрогерија, pls се чувствуваат слободни да не контактирате за да добиете повеќе попуст ОПИСИ 1)Материјал : алуминиум, 2)Боја : Како на сликата покажува 3)Пакет : OPP кеси, Воздушен Балон Филм , Надворешниот картон Pls имајте на ум ни бојата кога ќе го поставите цел ,други мудри ,ние ќе го испратам до тебе во случаен избор.
КАКО ДА СЕ ОДРЖИ НАКИТ
Висок Квалитет ,Сите Фабрика Цена! Pls кликнете мојата продавница веб-страница : http : //www.aliexpress.com/store/213110 ќе ги најдете на прекрасен свет! Благодарение на бога,јас сум жена објектите се добро спакувани со картонска кутија и Воздух Балон Филм,со цел да се обезбеди да добиете вашата цел со данок или пониски даночни при увоз,ние ќе го пријават како "подарок", или? додаток ?со пониска вредност,ако било увозни давачки или такси се на купувачот одговорност. Се надевам дека ќе може да се разбере. Плаќање
Плаќањето се очекува да бидат примени во рок од 3 дена од аукции блиску.
Зачувам е нашиот препорачува метод на плаќање,ние, исто така, acce pt различни плаќања од страна на T/T,Western union,Money gram и др ,ако имате прашања за овој момент, исто, pls не двоумете се да ми каже . Враќање&Размена политика
Сите нашите понуди се поткрепени со 100% задоволство гаранција,ако за било reson не сте задоволни (освен лична штета) ,можете да се вратите на објектот за да ни во тоа е оригиналниот condiion за враќање на парите или замена.Пред да се испрати ни го врати објектот, ве молиме контактирајте не за подетални врати&размена на настава.Ние ќе се вратат сите на вашите пари со исклучок на превозот надомест и ракување со такси откако ќе го добиете вашиот врати ставки. Повратни информации политика
Ние ќе се обезбеди позитивен фидбек еднаш уплата,Да се негуваат здрави Али заедница,се надеваме дека ќе го стори истото за нас.Ние сакаме да се разбере дека ние вредност услуги на клиентите неверојатно. Ако имате било незадоволство, ве молиме да ни даде можност да го реши проблемот пред да ни остави негативен фидбек. Ние сме сигурни дека секогаш постои решение начин да го реши секој prombles. сите ние не сакаме лошо повратни информации да биде каде што трансакцијата завршува. Јас верувам дека можеме да имаме win-win соработка и среќен трансакцијата . Доколку имате било какви прашања ве молиме слободно контактирајте со нас. Ние ќе ви одговори во рок од 24 часа. ЗАПОМНИ МЕ ,ЈАС СУМ НА АДА ,ВАШИОТ НАЈДОБАР ПРИЈАТЕЛ ?. НАШИТЕ РАСТЕ ТРЕБА ВАШАТА ПОМОШ за Вашето задоволство, нашите извршување!

Earring Тип:
Студ Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Растенијата
Број На Модел На:
2013120503
Бренд Име:
Kymyad
Стил:
Тренди
Материјал:
Смола
Назад Наоѓање:
Притисни-назад
Метали Тип:
Цинк Легура
Пол:
Жените
Место на Потекло:
Кина (Копно)
Тежина:
7g
Големина:
21*15mm
Назад Наоѓање:
Стап
R

Тие исто така купуваат со овој производ