.

.

Yibuy Нови Бб Кларинет Отворот Метал Ligature/ кап клип fastener

Yibuy Нови Бб Кларинет Отворот Метал Ligature/ кап клип fastener

DEN 247.00
DEN 338.88
-27 %
Количина на стоки


Yibuy Нови Бб Кларинет Отворот Метал Ligature/ кап клип fastener
Кларинет Никел Ligature пластични Никел Метал
Објектот е боја може да бидат различни од сликата, поради аберација.
Одлична заштита за вашиот отворот.
Ligature И Капа За Кларинет Бб
Ligature Материјал : Никел Метал
Бренд Име : Yibuy
КАПА Материјал : пластика
Пакетот Вклучува :
1 x Ligature И Капа

Бренд Име:
Yibuy
Број На Модел На:
Кларинет Никел Ligature
Име:
Кларинет Никел Ligature
Капа Материјал:
Пластични
Ligature Материјал:
Никел Метал
R

Тие исто така купуваат со овој производ