.

.

нови оригинални SD6151NBIV100 SD6151NBIV-100

нови оригинални SD6151NBIV100 SD6151NBIV-100

DEN 7840.00
DEN 9561.60
-18 %
Количина на стоки


мал профит, но брз промет гарантира квалитетот Ако ви требаат повеќе ве молиме контактирајте со нас, Ние ќе се прилагоди на цена да се служат подобро
нови оригинални SD6151 NBIV100 SD6151 BGA ЗДРАВО

Број На Модел На:
1
Контакт Оптоварување:
Висока Моќност
Заштита На Функција:
Запечатени
Теорија:
Временско Реле
is_customized:
Yes
Извор На Енергија:
AC
Напон:
220V
Употреба:
Општа Намена
R

Тие исто така купуваат со овој производ