.

.

Силиконски Торта Мувла Пудинг Желе Мувла Рачно Изработени Сапун Мувла 12 Компјутери/Многу Различни Бои

Силиконски Торта Мувла Пудинг Желе Мувла Рачно Изработени Сапун Мувла 12 Компјутери/Многу Различни Бои

DEN 251.00
DEN 264.00
-5 %
Количина на стоки


[Спецификации] за 7 CM
[Боја] Случаен боја микс
[Материјал]100% од храна одделение силиконски,Може да се користи,мека, променливи стил,соголување лесно и лесно да се чисти
[Квалитет] да се усогласат со АМЕРИКАНСКАТА ФДА квалитет, не-токсични за заштита на животната средина[температура] -40 C до +230 C
[Цели] направи колачи, леб, косата, желе, приготвена храна, чоколадо и сл.
[Обемот] фурна, микробранова печка, фрижидер, итн.
[Упатство за употреба]
1,не контактирајте го на оган
2,не допирајте ја рерната топлинска цевка
3,не вок тавата за печење на температура
4,не се допираат и други остри ножици
10 Дупки Симпатична Розова на Цртан филм Мачка Младенчиња Форма на Силиконски Калап DIY Чоколадо Желе Пудинг Сапун Мувла US$ 3.99 /парче
30 Дупки Симпатична Писмо Кутија Форма на Силиконски Калап DIY Чоколадо Желе Пудинг Сапун Мувла US$ 3.99 /парче
Љубов Срце Облик на Силиконски Cupcake Мувла DIY Чоколадо Желе Пудинг Сапун Мувла US$ 3.99 /парче
Слатки Високи потпетици Торба Фан Форма на Силиконски Калап DIY Чоколадо Желе Пудинг Сапун Мувла Торта Алатка US$ 3.99 /парче
15 Дупки Плоштадот Решетки Форма на Силиконски Калап DIY Чоколадо Желе Пудинг Сапун Мувла Торта Алатка US$ 3.99 /парче
8 Дупки Симпатична Лист Форма на Силиконски Калап DIY Чоколадо Желе Пудинг Сапун Мувла Торта Алатка US$ 3.99 /парче
Бесплатен Превозот 2 ПАРЧИЊА Од Цртан филм Глувчето / Мечо Форма Меки Силиконски Торта Мувла Пудинг Желе Мувла рачно изработени Сапун Мувла US$ 7.99 /многу
2 парчиња / многу
Бесплатен Превозот 12 Видови На Цвеќиња Форма Симпатична Меки Силиконски Торта Чоколадна Мувла Пудинг Желе Мувла рачно изработени Сапун Мувла US$ 5.99 /парче

Тип:
Торта Алатки
сертификација:
ФДУ
Материјал:
Силиконска Гума
Функција:
Еко-Пријателски
Торта Алатки Тип:
Габи,
Место на Потекло:
Кина (Копно)
R

Тие исто така купуваат со овој производ