.

.

Б тон три законодавството на бас држи се одржи број инструмент

Б тон три законодавството на бас држи се одржи број инструмент

DEN 14640.00
Количина на стоки


Описи
100% Сосема нов, не се користи .
Плаќање
· Во моментов, што може да се плати со Boleto, Виза, Мастеркард, QIWI, Western Union, Маестро дебитна картичка, Web Money и банкарски трансфер. Повеќе можности за плаќање ќе биде достапна на Ali Express во иднина.
Услови за продажба
Меѓународни Купувачи – Ве Молиме Имајте Во Предвид :
Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Овие трошоци се на купувачот одговорност.
Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање/купување.
Испорака детали
Ние ќе го испрати на предмети во рамките 2-4 работни дена се очекува викенд и одмор по вашата исплата е расчисти.(ние ќе ве информираме преку е-Маил ако одлагање да се случи поради одмор настани)
За време на испорака, ве молиме да имаат референца :
Да се САД, велика БРИТАНИЈА и О : за 12-30 дена
Франција & Германија : околу 14-35days.
ДА Бразил,Аргентина,Чиле,Русија и други далечински земји:35-45 дена
Контактирајте со нас
Бизнис Час : од понеделник До петок : 9 : 00 часот и 6 : 00 ЧАСОТ (Пекинг Кина време)
Ве молиме контактирајте со нас vis aliexpress порака.
Ви благодариме за вашата љубезност да соработуваат.

Тон:
Bb
Бренд Име:
AIFEX
Тело Материјал:
Фосфор & Бакар
Површината Материјал:
Златен Лак
Pisiton Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Број На Модел На:
MBR-250
R

Тие исто така купуваат со овој производ