.

.

Дома Само-спасување Избега Јаже Отворено Опстанок качување јаже воздушна безбедност темперамент за дома и кампување

Дома Само-спасување Избега Јаже Отворено Опстанок качување јаже воздушна безбедност темперамент за дома и кампување

DEN 2722.00
DEN 3024.00
-10 %
Количина на стоки


dianxiaobao_1
dianxiaobao_2
Забелешка :
1 lot = 10meter на Јаже должина
ако сакате 20meter ,pls книга 2 многу, 30meter книга 3lot и така натаму.
Сет содржина
1 buc Леснотија надолу
1 buc безбедносен појас
2 парчиња безбедност прстен кука
1 пар се лизга glooves
1 избега јаже(должина 10m-90m за избор)
Кол метар 8ММ ,weigth капацитет 600 KGS јаже
Забелешка : цената не вклучува improt данок , увоз данок и други даночни треба да се плати од страна на купувачот
Пад на превозот :
1 .Ве молиме напишете детали во коментар кога ќе го поставите цел. како што превозот адреса,предмети ви се допаѓа,можете, исто така, може да ја напишете вашата клиентот превозот адреса директни
2. Ние брод вашата нарачка во рок од 1-2 дена по расчисти исплата. и брод надвор предмети од Експрес според вашето барање, пакет патеката број и песна веб-сајт се обезбедени
3. Објектот испратени од КИНА Пост Воздухопловната, стигнат до најголемиот број на земји во рок од 15 до 60 дена. ако ви се итни ,pls изберете бизнис експрес сервис.
4. Времето за испорака зависи од дестинацијата и други фактори, бизнис експрес може да трае до 25 дена. Ако не примите објект по 25 дена, ве молиме контактирајте со нас.
Наплата :
Ние ќе им даде целосна наплата само ако објектот ќе добиете е различна од опис. Враќање на средствата ќе бидат дадени по добиеме предмети што ќе испрати назад.Тоа мора да се врати во рок од 3 дена од денот на приемот и во иста состојба тоа беше испратен во. Мора да контактирате со нас пред превозот секој предмети назад. Ние не ќе рефундирање на трошоците за превозот и не му ја надомести за превозот назад до мене.
Повратни информации :
За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас. ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако можете да задоволни со нашите предмети и услуги Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуга, ве молиме слободно контактирајте со нас, прво
dianxiaobao_3
dianxiaobao_4

Бренд Име:
Wellsem
R

Тие исто така купуваат со овој производ