.

.

Конектор Прашина капа за LEMO 2К приклучок, IP68 вдп

Конектор Прашина капа за LEMO 2К приклучок, IP68 вдп

DEN 264.00
Количина на стоки


Конектор прашина капа за LEMO 2 K серија штекер.
Outshell материјал : Бакар со бисер хром;
Lanyard ослободување материјали : Челик и метал
IP степен : IP68
Тоа може да се спречи прашина и вдп.
Производот се покаже :
Услуги на клиентите :

Бренд Име:
StanexCo
Место на Потекло:
Guangdong, Кина (Копно)
Примена:
конектор
Тип:
додаток
R

Тие исто така купуваат со овој производ