.

.

Цинк легура pendant накит додатоци diy рачно изработени материјал шарм Празни прст дланка

Цинк легура pendant накит додатоци diy рачно изработени материјал шарм Празни прст дланка

DEN 187.20
Количина на стоки


Реден Број : 20pcs/многу
Предмет БР. : 000021
Објектот Matetials : Цинк Легура
Главната Боја : Анти БРОНЗА
Објектот Големина : 15*23mm(1mm=0.0393 инчен 1inch=25.4 mm)
Објектот Useage : Одговара накит одлуки Pendant наоди ( Нараквица, нога синџир, џемпер синџир, ѓердан или нараквица, earring dangle pendant ect) или други рачно изработени наоди занаети

Метална боја:
Античкиот Бронза Позлатен
Тип На Објект:
Шарм
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
Beadalon
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
Материјал:
Метал
Број На Модел На:
000021
Шарм Тип:
Празни прст дланка
Количина:
20pcs
Големина:
15*23MM
боја:
Анти Бронза
is_customized:
Yes
Материјал:
Цинк Легура
R

Тие исто така купуваат со овој производ