.

.

1/16 Henglong пластични idler тркала за 1:16 3898-1 САД Шерман M4A3 рк резервоарот , Henglong резервоарот пластични делови за резервни додатоци

1/16 Henglong пластични idler тркала за 1:16 3898-1 САД Шерман M4A3 рк резервоарот , Henglong резервоарот пластични делови за

DEN 124.80
Количина на стоки


Опис : Henglong 3898-1 САД Шерман M4 A3 РК резервоарот пластични idler тркала
Пакување Вклучува : пластична idler тркала X2
Се користи за : 1 : 16 Henglong 3898-1 САД Шерман M4 A3 РК резервоарот
Слика детали :
Испорака :
1. Драги пријатели, ние ќе брод на стоките од страна на EMS, e Packet, FEDEX, DHL и сл. За различни земји ќе изберете различни превозот компании. Ако било кој од компаниите ја одбиете или се определи, ве молиме ги споделите со нас.
2.Ние може да се комбинираат предмети за да се спаси испорака трошоци, контактирајте со нас ако е потребно.
3. Забелешка : Ако вашата локација е во Јужна Америка земји, ве молиме бидете сигурни дека можете да го исчистите царинската со себе.Или ние може да ви препорачуваме да не го оставајте цел.
За жал, ние не сме одговорни за царинска такса, и ДДВ или било дополнителни даноци кои се вклучени.
Се враќа :
1. Ако не сте задоволни со производот кој го купи во Mato Штекер, тоа е можно да се врати за наплата во рок од 7 дена од денот на приемот на објектот(такси превозот се исклучени). Ве молиме контактирајте со нас за вашите врати барање. Ве молиме имајте предвид дека враќањето на барањето, нема да бидат прифатени ако ние се контактирани од 7 дена откако ќе го добиете вашиот објект. Физичко оштетување на било кој производот ја уништува производи гаранција.
2.Сите се враќа мора да се направи во својот orignal состојба и пакување.
3.Ве молиме да ни даде од 3 работни дена да ги испита врати на објекти и организира размена или наплата.
4.Било која стока се врати да ни неовластено ќе биде отфрлено. При враќање на производот, вие сте исто така задолжени за осигурување на врати објектот. Mato Штекер нема да бидат одговорни за било каква превозот загуба или оштетување од ваша страна. Не стоки ќе бидат прифатени за размена или да се вратат без одобрение.
5.Северна Америка клиенти можат да се вратат на нивните производи на нашиот агент во Канада, но не и во Кина, ние ќе побара од нашиот агент да ни помогне организира размена за вас. Тоа ќе биде полесно за вас.
6.Сите предмети вратени кои беа означени или испраќаат како "БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ" во времето на купување ќе биде враќање на средствата 80% од цената на производот(превозот надомест исклучени). Превозот износ ќе ви биде вратен само ако враќањето е резултат на нашата грешка.
Повратни информации :
За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас. Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги. Ние ќе се потрудиме да ги реши проблемите и да ви овозможи со најдобра услуга на клиентите. Ве молиме слободно контактирајте со нас, прво ако имате било какви проблеми.

Употреба:
Возила & Remote Control Играчки
За Возило Тип:
Резервоар
Материјал:
Пластични
РК Делови и Accs:
Моторните Компоненти
Земја на потекло:
Кина (Копно)
R

Тие исто така купуваат со овој производ