.

.

1 Банда Ресетирате Switch Momentray Контакт Врата Функција Луксузни Акрилик Панел Со Сребрена Граница Wallpad Push Копчето Ѕиден Прекинувач

1 Банда Ресетирате Switch Momentray Контакт Врата Функција Луксузни Акрилик Панел Со Сребрена Граница Wallpad Push Копчето Ѕиден

DEN 312.00
DEN 623.04
-50 %
Количина на стоки


1 Банда Ресетирате Вклучете Еден Контакт Префрлате
Со Wallpad
Клучни Карактеристики
• Панел Материјал : Акрилик
• Големина : 86*86mm
• Инсталација на Теренот : 60mm
• Номинална Струја : 16 A
• Номинална Напон : 110-250 V
• Чувајте притиснете го копчето за да го вклучите, и отпуштете го копчето за да го исклучите
Имајте на ум : Вие треба да го користите квадратни поле, за да го инсталирате, и mouting кутија не е вклучена.
Производот Се Покаже
Инсталации Дијаграм

Тип На Објект:
Прекинувачи
сертификација:
RoHS,CQC,CE,CCC
Бренд Име:
wallpad
Карактеристики:
1 банда
Гаранција:
1 година
Број На Модел На:
нови пристигнување
Тип На Прекинувач:
Притисни Копче За Префрлување
тековната:
16A
Материјал:
Акрилик
Тип:
вратата се префрлите
боја:
Бела
Панел Материјал:
Акрилик
Место на Потекло:
WenZhou Кина(Копно)
Технологија:
Сребрена Рамка со Акрилик Стакло Panel
Во внатрешноста на материјалот:
Чист Бакар Парчиња Со Поголеми Сребрени Контакти
Дното Форма:
Плоштад
Копчето Материјал:
PC
Флуоресцентна лента:
Сина флуоресцентна лента на копчето
Функција:
1 пат
R

Тие исто така купуваат со овој производ