.

.

1Pcs DH48S-S Програмабилни Двојно Време на Одложување Реле Штекер База Напон DC12V DC24V AC110 AC220V

1Pcs DH48S-S Програмабилни Двојно Време на Одложување Реле Штекер База Напон DC12V DC24V AC110 AC220V

DEN 351.00
DEN 369.12
-5 %
Количина на стоки


Референтен Модел : DH48 S-S
Времето Range : 0.1 S-9.9 S 1 S-99 S 0.1 М-9.9 M 1 M-99 M 0.1 H-99 H
Канал & Channel Б временски единици може да се постави во дискреција, за пример 11 S-9.9 M 50-тите години - 99 M 2 M-99 H итн
Работна Сила : 220~240 VAC
Контакт Капацитет : 5 A 250 V
Одложување Толеранција : 0.3≤%±0.05 S
Контакти Број : една Група Одложување КООРДИНАТОР и БЕЗ
Големина : 97×48×48mm
Намали големина : 45×45mm

Големина:
AC220V, AC110V, DC24V, DC12V
Теорија:
Временско Реле
Заштита На Функција:
Запечатени
Контакт Оптоварување:
Ниска Моќност
Број На Модел На:
DH48S-S
Употреба:
Заштитни
is_customized:
Yes
Напон:
220V
Извор На Енергија:
AC
Големина:
Miniature
R

Тие исто така купуваат со овој производ