.

.

масла едрилици масло на платно Decroative сликарство Seascape сликарство Realist страна се насликани со Висок квалитет бесплатен превозот

масла едрилици масло на платно Decroative сликарство Seascape сликарство Realist страна се насликани со Висок квалитет бесплатен

DEN 4912.00
DEN 5712.00
-14 %
Количина на стоки

Оваа слика е Репродукција, НЕ се Оригинални .Брод слики од целиот свет 4.Добар во сопствени слики (слика/фотографијата на платно) Друга Ѓ. Без strenched или врамени. За Повратна информација за Вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас. Исто така, репродукција нема да имате копија на некои важни слики или photoes на некои луѓе. Сите целосна наплата ќе се издаде ако предмети се враќаат во првобитната состојба. Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги.Се наоѓа во Fujian провинција на Кина 2. Во тоа време, ние ќе имаме изведувач за да се заврши сликата, и да чекаат бојата да се исуши. Репродукции ви овозможи да поседувате реплика на ремек-дело кое само може да се најде во светот познати уметнички музеи. Плаќање добиеме Esrow и кредитна картичка плаќање, како default. Економија Експрес : Тоа обично трае околу 20-30 дена. Тоа обично трае околу 7-10 дена.
Добредојдовте на Jacky Gallery детали за Производот Големина : Како опции наведени погоре(1 Инч=2. Пакет Frameless слика ќе биде преполна со тешко цевка внатре и меур пластика надвор.Се занимаваат со масла од 2000 година 3. Минималното време : 5-10 дена. 100% Рака Насликани на платно.
Наплата 1.

Големина (Инчен):
24x36, 36x48, 40x60, 48x72
Предмети:
Seascape
Calligraphy и сликарство тип:
Платно Сликарство
Материјал:
Лен
Стил:
Realist
Рамка:
No
Медиум:
Масло
Поддршка База:
Платно
Тип:
Масла
Форма:
Еден
Техника:
Рачно Насликани
Обликот:
правоаголник
оригиналниот:
No
Рамка на режимот:
Платно Само
Место на Потекло:
Fujian, Кина (Копно)
Тип:
Handpainted
is_customized:
Yes
R

Тие исто така купуваат со овој производ