.

.

Многу 10pcs Huawei E3276s-150 150Mbps МАЧКА 4G LTE Dongle WCDMA USB Модем

Многу 10pcs Huawei E3276s-150 150Mbps МАЧКА 4G LTE Dongle WCDMA USB Модем

DEN 19440.00
DEN 21600.00
-10 %
Количина на стоки

Huawei E3276s-150 150 Mbps МАЧКА 4 G LTE Dongle WCDMA USB Модем
Huawei E3276s-150 150 Mbps МАЧКА 4 G LTE Dongle WCDMA USB МОДЕМ Преглед
Huawei E3276 LTE Модем 150 Mbps е првиот Светски LTE Cat4 Стап, и овозможува брзина од над 100 Mbit/s download - токму 150 MBit/s за LTE ФЛОПИ мрежа.
Таа поддржува надворешни посредници како што се : USB 2.0 со Голема Брзина, SIM/USIM картичка : стандард 6-pin-от на SIM-картичката интерфејс, Micro SD Картичка и две CRC9 надворешна антена приклучоци. Со едноставно plug and play, можете да сурфате на брзо 4 G мобилна мрежа! Huawei E3276s-150
4 G LTE ФЛОПИ - B20/Б8/B1/Б3/B7 800/900/1800/2100 / 2600 Mhz.
3 G HSDPA/HSUPA/UMTS/WCDMA - 900 / 1900 / 2100 Mhz.
Забелешка : Бидејќи на различни оператори во целиот свет , таму ќе биде многу различни логоа на e3276 cena, и ние ќе брод тоа по случаен избор, ви благодариме!

Пакет:
Yes
Тип:
Безжичната
Производи Статус:
Акции
Стил:
Надворешни
wirless Модем Тип:
WCDMA,LTE
Интерфејс Тип:
USB
Бренд Име:
Huawei
Број На Модел На:
E3276s-150
Преносот Го Оценувате:
150m
ХС:
85176230
Гаранција:
1 година
Место на Потекло:
Guangdong, Кина (Копно)
сертификација:
CE0682
LTE:
800/900/1800/2100/2600 Mhz
UMTS :
2100/AWS/900/1900
LTE Cat4 DL:
до 150Mbps
R

Тие исто така купуваат со овој производ