.

.

14cm Прекрасна 4 Бои Симулација Пластични Dragonfly Фрижидер Магнети Дома Декорација 100pcs/многу FM011

14cm Прекрасна 4 Бои Симулација Пластични Dragonfly Фрижидер Магнети Дома Декорација 100pcs/многу FM011

DEN 2475.00
DEN 2877.60
-14 %
Количина на стоки

Ние не се согласувам го жалат или да се вратат или одбивање на стоки со боја разлика. 3 - Ако сеуште не сте го добиле објект по 40 дена од вашата исплата, ве Молиме контактирајте со нас. Ние не можеме да прифатиме било да аплицираат за враќање откако ќе се добие производи за неколку дена.Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши тоа на вашиот задоволителен и направете ја вашата шопинг искуство пријатно тука. 3-Ако сте незадоволни со тоа, ве молиме ни e-mail пред да замине негативни или неутрални или постигне 1 или 2.
Може да се пресмета превозот цена со внесување на потребните информации . 1-Доколку имате било какви прашања или било какви прашања, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате преку е-маил или онлајн,Ние ќе бидеме среќни да ви помогне и да настојуваме да се врати во рок од 24 часа; 2 - Вашето задоволство, нашите извршување. Ние ќе остави позитивни повратни информации до сите купувачот кога цел заврши.како субјективен фактор . 2 - Тоа е дозволено да се спакуваат 2kg/кутија на повеќето ако брод од страна на Кина Пост Mail. Ние, исто така, не се согласувам со се жалат или да се вратат или одбивање на стоки со тоа што не се допаѓа,не се исти мислам,не оној што го сакате,големината е не ми се вклопуваат.
Ние сме посветени на вашиот 100% задоволство. Но, како слика и компјутерски екран разлика,има можеби малку боја разлика предизвикани. Pls љубезно ве молиме да се разбере ова. За антиќ/burnish плоча производи, плоча се чини дека старите,малку нула,изгледа исчезнат,тоа е затоа што антиќ/burnish плоча,не квалитет проблем. 4 - Пад на превозот : ние нудиме пад на превозот, ple ни ги испратите вашите клиент е точно превозот додадете кога местото цел 5 - Превозот цена : Кликнете на "транспорт и пакување на" табот на производот детали страница, и ќе видите испорака детали.
Почитувани купувачот, Нашите производи се сите photod од наша страна,ние се обидуваме се потрудиме да ги покаже природните верзија за вас.
14cm Прекрасна 4 Бои Симулација Пластични Dragonfly Фрижидер Магнети Дома Декор 100pcs/многу FM011 Име на Производ Светла ПВЦ Dragonfly Brooch Иглички Материјал Пластика , магнет Големина 14cm Боја Сина, Зелена, Црвена, Жолта Пакет OPP вреќа + надвор кутија Функција Деца Играчки, Дома Декорација, Персоналните Подароци Забелешка
1) Ние ќе брод од различна боја по Случаен избор
2) Можеме да го прифатиме Мешани Цел
Ве молиме не двоумете се да не контактирате доколку имате какви било прашања или проблеми пред или по купувањето.
1 - Ние ќе испраќање на производи во рок од 3-4 работни дена по systemconfirms на вашата исплата. Ако не сте задоволни со нашата објекти и услуги, ве молиме запомнете да ни остави позитивен фидбек and5 scorerating . Pls да преземе некоја белешка кога ќе го поставите цел. Г) Доколку квалитетот не е добро, ве молиме да ги фотографија и контактирајте со нас откако ќе се добијат производи. A)-Враќање мора да биде во оригинална состојба; Б),-ни се Врати во рок од 7 дена; C)-Купувачот да плати за враќање поштарина . Ние прифаќаме врати Доколку ставката што сте ги примиле во скршен пред да се пријавете го тоа, ве молиме контактирајте со нас за наплата или испраќање на условите под А),-Враќање мора да биде во оригинална состојба; Б),-ни се Врати во рок од 7 дена да ја прифатиме размена Ако сакате да разменувате објекти примени, мора да контактирате со нас во рок од 7 дена од денот на приемот на вашата нарачка.

Тип:
Фрижидер Магнети
Спецификација:
Multi-piece Package
Лист Големина:
Медиум
Налепница Тип:
Магнетни Налепница
Магнетни Налепница Стил:
Животните
Возраст:
> 6 години
Број На Модел На:
FM011
Шема:
Уште живот
Тип:
Светла ПВЦ Dragonfly Brooch Иглички
Големина:
14cm
Функција:
Децата Играчки, Дома Декорација, Персоналните Подароци
Пакет:
OPP вреќа, од картон
боја:
Сина, Зелена, Црвена, Жолта
is_customized:
Yes
R

Тие исто така купуваат со овој производ