.

.

Remanufactured Мастило Кертриџ За Lexmark 14 15 LM15 LM14 Мастило Касети За Lexmark Z2300 Z2320 X2650 X2600 X2670 Z2310 X2630

Remanufactured Мастило Кертриџ За Lexmark 14 15 LM15 LM14 Мастило Касети За Lexmark Z2300 Z2320 X2650 X2600 X2670 Z2310 X2630

DEN 976.00
DEN 1134.72
-14 %
Количина на стоки


започнете
крајот
Компатибилен За
Боја
Количина
Капацитет
LM14
Црна
1
15ml
LM15 Три-Боја
1
15ml
Се Користи За Принтер Lexmark Модел :
Z2300 Z2320 X2600
Не сите печатач модели се наведени тука.
Ако имате било какви прашања за тоа дали вашиот печатач може да се користи на касети,
ве молиме контактирајте со нас
Совети : 1, производот е remanufactured производи! На Дефинитивно не е нов оригинален производ! На појавата на производот ќе има некои проблеми, но апсолутно не влијае на користењето. Ако не можете да го прифати тоа, немојте да се купат 2, ве молиме проверете печатач во внатрешноста на кертриџ модел, а потоа се купи соодветните кертриџ, не само да се погледне на печатач модел, лесно може да тргне наопаку!

Тип:
мастило кертриџ
Компатибилен Бренд:
Lexmark
Број На Модел На:
Други
Најголемиот Дел Од Пакување:
Yes
Функција:
Повторно Произведени
Кертриџ за Статус:
Целосна
R

Тие исто така купуваат со овој производ