.

.

IZTOSS Мотор Мотор, Автомобил Трактор запалка приклучок за Моќ Adapeter Штекер Приклучок во Штекер Бесплатен Превозот

IZTOSS Мотор Мотор, Автомобил Трактор запалка приклучок за Моќ Adapeter Штекер Приклучок во Штекер Бесплатен Превозот

DEN 263.52
Количина на стоки


IZTOSS ® Мотор Мотор, Автомобил Трактор запалка приклучок за Моќ Adapeter Штекер Приклучок во Штекер Бесплатен Превозот
Опис :
Широко се користи со електрична опрема за напојување : Возило,GPS, мобилен телефон, камера, mp3 (не може да чад)
Инсталации за полнење за цигара запалки да се инсталира на било 12 V-24 V мотор, Брод, Јава трева, трактор или со автомобил.
Спецификација :
Барел внатрешен дијаметар : 2.2 cm/0.87 инчен
Барел внатрешна должина : 3.0 cm/1.18 инчен
Должина на кабелот : 60cm/23.6 инчен
Напон : 12 V-24 V
Пакет Се Вклучени :
1 X Запалка Приклучок За Штекер Приклучок
2 X Wire Конектор

Тип На Објект:
запалка приклучок за
Објектот Висина:
2.5inch
Бренд Име:
IZTOSS
Име На Модел:
c815
Објектот Ширина:
2.5inch
Година:
2004-2015
Специјални Функции:
Запалка Приклучок За Моќ Adapete
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CE
Автомобил Направи:
ОДГОВАРА ЗА СИТЕ 12V
Објектот Должина:
2.5inch
Материјал Тип:
пластични + метал
Објектот Тежина:
50g
боја:
Црвено/розова/портокал/сино/зелено
is_customized:
Yes
R

Тие исто така купуваат со овој производ