.

.

2017 Топла 3D Круната За Headband/Коса Клипови Diy Наоди 10 Боја на Косата Додатоци Солидна Боја Headwear 3.5*4.3 cm

2017 Топла 3D Круната За Headband/Коса Клипови Diy Наоди 10 Боја на Косата Додатоци Солидна Боја Headwear 3.5*4.3 cm

DEN 746.00
DEN 877.44
-15 %
Количина на стоки

2017 Топла 3 D Круната За Headband/Коса Клипови Diy Наоди 10 Боја на Косата Додатоци Солидна Боја Headwear 3.5*4.3 cm
1. Ако сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме оставете ги вашите позитивни повратни информации и 5 ѕвезди .Позитивни (5 ѕвезди) е многу важно за нас, ве молиме размислете два пати пред да ја напушти ни повратни информации.
2. Ако не се задоволни со нашите производи, ве молиме слободно контактирајте со нас пред да остави негативни (1-3 ѕвезди) повратни информации или да направи детална оценка. Ние ќе се обидеме потрудиме да го решите вашиот проблем. 1. Ние го прифаќаме Ali Pay Запад Унија, Moneybooker и TT.Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ. 2. Повеќето од произведува имаме во акции. Можете да платите со тоа директно. Ве молиме контактирајте со нас во рок од 24 часа ако имате било какви проблеми за плаќање.
1. ПОДГОТВИ ИСПОРАКА ВРЕМЕ : Поради ние се справи со голем број на нарачки секој ден, обично ние ќе организира пратка во рок од 3-7 дена, ве молиме почекајте трпеливо и извинуваме за непријатностите вас. 2. ИСПОРАКА на ВЛАДАТА : Russion/САД бесплатен превозот од e-пакет 7-20 дена,друга земја нарачки преку КИНА ПОСТ ВОЗДУХ MAIL ако одберете бесплатен превозот, но за жал ние не поддржуваат бесплатен превозот во некои земјата, како што се Ангола Албанија и други земји, кои не поддржуваат Кина Пост Воздух Mail услуги. 3. ЗА ДАНОЧНИ Во повеќето случаи, купувачот не треба да плаќаат никакви царински. Ние ќе го пријават како подарок и пониската вредност за да се избегне данок. Но, понекогаш во некои земји, царинскиот службеник може да биде стриктна. Ние не сме одговорни за било царинска такса; ве молиме проверете на царинската политика на свој место. Ако треба да се плати царински давачки, тоа е вашата должност да вашата земја; купувачот треба да се разбере оваа ситуација. Искрено се извинуваме за сите непријатности. 4. Ако изберете го изразат испорака, ве молиме да ни понудат вашиот точни контакт телефонски број за да се избегнат локалните поштата не може да контакт со вас да ги собереш парцела кога пристигна.

боја:
Бела, Црна, Црвена, Сива, Сина, Жолта, Розова, Злато, кралска сина, црвена роза
Одделот За Името:
Бебето
Материјал Состав:
Не-плетени
Шаблон Тип:
Цврста
Број На Модел На:
nn649
Тип:
Headbands
Пол:
Бебе Девојки
Материјал:
Микрофибер
Бренд Име:
Hongmao
Коса Додатоци:
раз наоди
R

Тие исто така купуваат со овој производ