.

.

Yibuy Црна Рака Заклучување За Електрична Акустичната Бас Гитара

Yibuy Црна Рака Заклучување За Електрична Акустичната Бас Гитара

DEN 107.00
DEN 145.92
-27 %
Количина на стоки


100% Сосема нов,не се користи
Објектот е боја може да бидат различни од сликата, поради аберација.
Погоден за повеќето видови на гитари
Лесно да се инсталира,лесен за употреба
Секој гитара потреби две рака брави
Материјал : Челик со црна површина
Завртка во pin на гитара
Бидете сигурни дека pin е заострените,тогаш заклучување на рака на копчето straplock
Вметнете ја straplock во прицврстување нут
Бренд име:Yibuy
Пакет Се Вклучени :
2 x гитара рака кодот
2 x завртки
2 x перници

Бренд Име:
Yibuy
Тип:
рака кодот
R

Тие исто така купуваат со овој производ