.

.

1 x Remanufactured Мастило Касети За Canon СТР-640 XL СТР-640XL СТР 640 PG640 Pixma MG2180 MG3180 MG4180 MG4280 MX438 MX518 MX378

1 x Remanufactured Мастило Касети За Canon СТР-640 XL СТР-640XL СТР 640 PG640 Pixma MG2180 MG3180 MG4180 MG4280 MX438 MX518 MX378

DEN 701.00
DEN 815.52
-14 %
Количина на стоки


Компатибилен За
Боја
Количина
Капацитет
СТР-640 XL
Црна
1
15ml
CL-641 XL Три-Боја
0
15ml
Се Користи За Канон Принтер Модел :
Pixma i X6860 MG2160 MG2260 MG3160 MG3260 MG3560
MG4160 MG4260 MX376 MX436 MX516 MX396 MX456
MX476 MX526 MX536 MX726 MX92 MG2180
MG3180 MG4180 MG4280 MX438 MX518 MX378
Не сите печатач модели се наведени тука.
Ако имате било какви прашања за тоа дали вашиот печатач може да се користи на касети,
ве молиме контактирајте со нас
Совети : 1, производот е remanufactured производи! На Дефинитивно не е нов оригинален производ! На појавата на производот ќе има некои проблеми, но апсолутно не влијае на користењето. Ако не можете да го прифати тоа, немојте да се купат 2, ве молиме проверете печатач во внатрешноста на кертриџ модел, а потоа се купи соодветните кертриџ, не само да се погледне на печатач модел, лесно може да тргне наопаку!

Тип:
мастило кертриџ
Компатибилен Бренд:
Canon Инкџет
Број На Модел На:
Други
Најголемиот Дел Од Пакување:
Yes
Функција:
Повторно Произведени
Кертриџ за Статус:
Целосна
R

Тие исто така купуваат со овој производ