.

.

Симпатична Aniamls Пингвини Печатење Tote Кеса За Шопинг Патување Училиште Се Користи Бело Платно Рака Кеси Со Двојно Двострано Печатење

Симпатична Aniamls Пингвини Печатење Tote Кеса За Шопинг Патување Училиште Се Користи Бело Платно Рака Кеси Со Двојно Двострано

DEN 552.00
DEN 767.52
-28 %
Количина на стоки

2), ве Молиме да се плати во рок од 7 дена по ставање на ред.Тоа може да го спаси вашиот увозни давачки Максимум,Во некои земји, дури и не увоз duites.Кога ќе го поставите цел,PLS изберете превозот метод. Epacket Обично трае околу 15-20 работни дена. Кина пост воздух пошта Обично трае околу 25-60 работни дена. Направи овој шопинг tote вашиот нов омилен намирници торба, библиотека tote, училишни торби за плажа или tote. Сите од нашите производи се 100% бренд и нови , високо квалитетни,водоотпорен. Се врати превозот е одговорност на купувачот освен ако враќањето е резултат на нашата грешка (односно, за да се добие погрешен точка). Actural боја може да биде малку поинаква со слики, бидејќи на светлост на светлината. Вие треба да бидете сигурни дека предметите се врати во нивната оригинална услови. ние веруваме дека сè може да се реши со комуникација.Време на испорака : a. Ако не сте добиле стоките по истекот на 30 дена,ве молиме контактирајте со нас за ситуацијата, ние ќе ви одговори што е можно поскоро. Машина за миење ладно внатре кон надвор со слични бои и собори сува ниска за лесен и удобен за нега. Секој tote торба мерки 17. Овие кеси се исто така големи дарови за него или за неа, млади или стари, за секоја прилика.Симпатична Aniamls Пингвини Печатење Tote Кеса За Шопинг Патување Училиште Се Користи Бело Платно Рака Кеси Со Двојно Двострано Печатење
Ние сме печатење фабрика која maily произведува 3 D Дигитално печатење drawstring торба, pillowcase, перница маска, престилка, doormat и така натаму.
Добредојдовте на нашиот магазин:
>Ние сме професионални персоналните фабрика, најдобра цена,најдобар квалитет, побрзо превозот.
> Ние поддршка за промет на големо и пад на превозот,повеќе квантитет повеќе понуди,ако треба,pls контактирајте со нас. Секоја кеса има двојно двострано печатење и е завршена со здрав 1" широк отвор за удобно носење во текот на рамо.
Дали сте Милениче Сопственикот кој го сака своето Куче или Мачка? Тогаш овие сопствени дизајниран со Премиум Платно Tote Кеси се МОРА да ИМА! Нашата Премиум Платно Tote Кеси се рака пораби користење на трајни, но, сепак, лесен поли памучна ткаенина. Ве молиме овозможи 1 - 2 cm грешка поради прирачник за мерење. DHL,Fedex Обично трае околу 3-5 работни дена. Како Да Се Прилагоди На Вашиот Tote Торба? Pls Ми Испратите вашиот Дизајн или Слика или Текст и оставете порака.
>Имаме многу производи како Pillowcase, Перница Маска, туш завеси, патосници, вратата душеци, garedn знамиња, Чаши, Престилка ектс. Ние ќе рефундирање на дека ако се врати на предмети во рамките 15days на вашиот приемот на предмети за било каква причина. БЕЛЕШКИ : Поради временските услови и сопствени грешки разлика, време на Испорака не може да се гарантира 100% , ве Молиме љубезно ве молиме да се разбере.Обично ние ќе ја испрати на објекти надвор со 3-7 дена. Напомена : 1.Овие промени се купувачот одговорност. EMS Обично трае околу 10-15 работни дена. Нашите tote торба дизајни се професионално печатени, така вашиот уникатен дизајн ќе изгледаат одлично и да се направи некој насмевка со смешна, симпатична, гроздобер, или изразено уметнички дела. ние сме професионален дизајнер на тимот измената на задоволително стил за вас,ние сме најмногу advaned продукции линија да им служи на вашиот обработка на побарувачката.

Големина:
45cmX45cm
Тип На Објект:
Чанти
Шаблон Тип:
Животно Отпечатоци
Тврдост:
Мека
Број на Рачки/Ремени:
Две
Стил:
Моден
Бренд Име:
LANVERA
Надворешноста:
Никој
Декорација:
Цртан Филм Печатење,Цвеќиња,Ниту Еден
Видовите на вреќи:
На Врвот Се Справи Со Кеси
Чанти Тип:
Totes
Број На Модел На:
STDPET08
Затворање Тип:
ОТВОРЕТЕ
Пол:
Унисекс
Главен Материјал:
Платно
Обвивка Материјал:
Никој
Повод:
Разноврсна
Обликот:
Плоштад
торба ткаенина:
бело платно
Шема:
Симпатична Aniamls
Печати:
Моделот Печатење
Пол:
Девојки, Жени, Деца Мажи
Производот:
шопинг торба за складирање
Кеси:
Двете Страни Печатење
патна торба:
Моден
Кориснички Торба:
Може да се Слика,Логото
обичај торба:
за подарок
превозот:
слободни
R

Тие исто така купуваат со овој производ