.

.

Нова Доаѓа Невестата Headdress Ретро Коса, Накит, Злато Позлатен Лист Кристал Цвет Круна Жените Свадба Додатоци

Нова Доаѓа Невестата Headdress Ретро Коса, Накит, Злато Позлатен Лист Кристал Цвет Круна Жените Свадба Додатоци

DEN 472.00
DEN 664.32
-29 %
Количина на стоки

1)Тежина : 70g 2)Големина : 3)Материјал : Алуминиум Кристал 4)Боја : Слика Боја 5)Пакет : OPP кеси
Превозникот Име Проценето Време во Транзит Следење Служба DHL За 3 -7days dhl.com EMS Околу 3 -7 дена ems.com Кина Пост Воздух За 10-30 дена 17track.net/Index En.html e Packet Околу 7 -15 дена usps.com Продавачот за Испорака Метод За 7 -15 дена 4006877805.com/EN/ Забелешка : Ако ви треба било поволна цена за брза испорака, добредојдени да не контактирате. Ние обично нудат стандардна меѓународна воздухопловната. Тоа може да трае околу 10 до 30 работни дена за испорака. Ако имате било какви прашања или било какви посебни барање, дали ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе ви одговори во рок од 24 часа Поради т тој временската разлика меѓу нас, ви благодариме за вашиот understandin. Ние сме меѓународни продавачот од Кина копното. Ве молиме да бидете трпеливи!
Ако се потврди приемот во рок од еден месец и да се направи проценка за нашите производи, ние ќ ви даде забава. Ако имате било какви прашања по добивањето на производ,ве молиме контактирајте со нас,ние ќе го реши проблемот за вас во прв пат.

Тип На Објект:
Headwear
Шаблон Тип:
Флорални
Одделот За Името:
Возрасни
Тип:
Hairbands
Стил:
Моден
Пол:
Жените
Бренд Име:
bestybt
Материјал:
Ацетат
Број На Модел На:
YBT30395
Парична казна или Моден:
Моден
Тип На Објект:
Hairwear
Метали Тип:
Цинк Легура
Обликотшема:
Растенијата
R

Тие исто така купуваат со овој производ