.

.

OUTSUN 2018 Поларизирани очила за сонце Мажи Жени Мода Возење Очила Риболов Tr90 Рамка Очила Бренд Дизајнер Oculos de sol

OUTSUN 2018 Поларизирани очила за сонце Мажи Жени Мода Возење Очила Риболов Tr90 Рамка Очила Бренд Дизајнер Oculos de sol

DEN 403.00
DEN 959.52
-58 %
Количина на стоки


1)Сите наши производи се 100% исто како фотографии, она што го гледате е она што ќе добиете!
2)Сите производи што ги нудиме се со висок квалитет и конкурентна цена.
3)Мешани големини и бои за промет на големо е добредојдена, може да се даде попусти за големи нарачки.
4)Достапни бои : Исто Како Фотографии
Превозот :
· Предмети се испраќаат преку Кина Пост Воздух Mail, да стигнете до повеќето земји во рок од 15 до 25 работни дена.
· Ако не можете да се чека толку долго време,ве молиме да изберете друг превозот начини,како EPACKET или DHL.
· Бразил Купувачи : ветувањето датумот на породување 100 дена. Бидејќи Бразил е царинската е често во штрајк,понекогаш
пакети ќе запре за долго време.
Плаќање :
· Ние ги прифаќа следниве начини на плаќање : Cridet Картичка; Moneybooker;Т/T;Western Union;Виза.
· Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.
Гаранција и Гаранција :
· Ако не сте задоволни кога ќе го добиете вашиот објектот, ве молиме вратете го во рок од 7 дена за замена или пари назад. Ве молиме контактирајте ме пред да се врати.
· Задоволство на клиентите е многу важно за нас. Ако сте задоволни со предмети што ги нареди, ве молиме оставете ПОЗИТИВНИ ПОВРАТНИ информации со 5 ѕвезди. Ние ќе го цениме тоа многу.Ако не сте задоволни со предмети што ги нареди,ве молиме контактирајте со нас пред да замине негативни повратни информации. ние ќе се обидеме потрудиме да ги разреши евентуалните спорови.
Враќање & Exchange :
· Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход.
· Ако од било која причина не сте задоволни, може да се врати на објектот за да ни под оригиналната состојба во рок од 7 дена од денот на приемот за враќање на парите или замена. Пред да се врати на објектот, ве молиме контактирајте не за подетални врати размена на настава. Ние ќе рефундирање на дека по добивањето вратени предмети. Купувачот ќе плати за превозот на трошоците за враќање на предмети.
· Ако вашиот објект во внатрешноста на пратката била скршена или украдени очигледно кога ќе примите. Спор?? Не,тоа не е добро решение.Контакт со нас и да ни го покаже фотографии за проблемот.

Eyewear Тип:
Очила за сонце
Тип На Објект:
eyewear
Леќа Висина:
45mm
Бренд Име:
OUTSUN
Оптички Леќи Атрибут:
Поларизирана,UV400
Стил:
очила
Леќи Материјал:
Polaroid
Број На Модел На:
F-8866 Велосипедизам Очила За Сонце
Одделот За Името:
Возрасни
Пол:
Мажи
Леќа Ширина:
67mm
Рамка Материјал:
Пластични
Сертификат:
UV400, CE,ФДУ
Место на Потекло:
Xiamen, China (Копно)
Погодна прилика:
Риболов,Качување,Возење Велосипед
Пол:
Мажите,Жените На Отворено Поларизирани Очила За Сонце
очила за сонце функција:
UV400 Заштита Од Штетните UVA/UVB ЗРАЦИ
Употреба Предмет:
Патување,Божиќ Подарок,Подарок за Денот на Вљубените
Погоден Лице:
Тркалезно Лице,Долго Лицето,Плоштад Лице,Овална Лице
Пакет:
OUTSUN тежок Случај,Мека Торбичка,Поларизирана Тест Картичка
R

Тие исто така купуваат со овој производ