.

.

100pcs 125Khz TK4100 EM4100 Близина ABS Водоотпорен сина RFID Таг,rfid клуч,rfid Keyfob за контрола на Пристап

100pcs 125Khz TK4100 EM4100 Близина ABS Водоотпорен сина RFID Таг,rfid клуч,rfid Keyfob за контрола на Пристап

DEN 959.52
Количина на стоки

Сите други објектот ќе биде предаден, од Воздухопловната пост рок од 3 работни дена, Тоа трае околу 8-19 работни денови (CA, АУ, велика БРИТАНИЈА, ЕУ).69 /многу
парчиња / многу
NFC СМАРТ картичка ISO14443 A Fudan F08 s50 на унодц 13.Секој доаѓа со Клучните прстен вклучени
10.
Повратни информации : Ако не сте задоволни со нашата служба, ве молиме да ни остават позитивен фидбек со 5 бодови Ние секогаш сме подготвени да се биде во допир за да одговори на сите прашања или само да се види дека сите се одвива непречено.12 /многу
парчиња / многу
20pcs/Многу големо NFC smart ознаки за e-паричникот плаќање s50 на унодц 1 K RFID Етикета/налепници/ознаки за NFC на функцијата мобилен телефон andriod US$ 12.Отпорен на вода
15.88 /парче
СМАРТ картичка 13.ве молиме имајте предвид,овој чип не е rewritable,само се само за читање,сите имаат уникатна id број,не може да се промени.На листата е за 100 PCs RFID Копче-fobs
3.
За превозот : Нашите превозот цената вклучува трошоците на превозот, ракување, пакување и сродни трошоци за работна сила.
Карактеристики :
1.98 /многу
парчиња / многу
50pcs RFID таг s50 на унодц компатибилен налепница 41x26mm правоаголна 1 KB етикета 13.Секој токен пре-програмирани со уникатен ID кој е означен на неа
9. Ние не сме одговорни за погрешни или undeliverable адреса.ако треба да брод на друга адреса,ве молиме контактирајте со нас. Сите предмети ќе бидат испратени да се купи адреса во ред. UID Променливи RFID 1 K keyfobs 13. Ние го прифаќаме враќа неискористени / неизпробван состојба со orignal пакување.56 MHz RFID таг транспарентен монети US$ 7. Бидете сигурни дека ќе се понуди соодветна објект.Нема надворешни моќ е потребно. Ние не сме одговорни за царинските давачки и даноци поврзани со.56 Mhz ISO14443 A 1k s50 на унодц компатибилен со NFC телефонот бесплатен превозот 10pcs/многу US$ 6.56 MHZ со 8 D10 H Формат За ISO14443 Картички+5 PCS М1 Картичка US$ 16. друга земја 15-35 работни денови.Тежина : 4g/pc
3.Компатибилен со сите Вратата за Влез систем
7.На чипсет е TK4100, кој е компатибилен за EM4100 (но не EM410 X). Ве молиме контактирајте со нас за да го решат проблемот пред да замине негативни повратни информации.
100pcs 125 Khz TK4100 Уникатен ID Близина ABS Водоотпорен сина RFID Keyfob за Контрола на Пристап
TK4100 ID Keyfobs :
Тоа важи и за контрола на пристап, хотел брави, персоналот присуство и училиште кампусот пристап и плаќање контрола, идентификација и системи за безбедност, паркинг влез и плаќање, социјалната сигурност, управување, транспорт плаќање, општинските и помошни услужни плаќање. Ве молиме да плаќаат пари во рок од 3 дена по аукцијата заврши.
Answer : ___________________________ Note :
1.Сосема нов клуч индуктивен картичка за влез guard систем.88 /многу
парчиња / многу
USB Близина RFID Smart М1 IC Card Reader 13.Лесно да се носат
14.На сликата покажува две страни на RFID Копче-фоб.56 MHZ за android US$ 29.93 /многу
парчиња / многу
NFC Бизнис картичка 8 K голема меморија да се Создаде свој NFC бизнис картичка компатибилна со Samsung S4/nexus 5/Nexus4/10 сите NFC уред US$ 9. Во САД,Ние ќе ги искористиме Epacket превозот,потребни се околу 5~15 работни дена за САД.Не H ID Режим
Пакетот вклучува :
100 x TK4100 RFID Копче-fobs(Сина боја во парк)
Плаќање политика Плаќање начин : Зачувам. За повеќе прашања,ве молиме контактирајте со нас.

Големина:
style 2
Фреквенција:
125KHz
Бренд Име:
YARONGTECH
Контури:
Туѓо Картичка
моќност:
Пасивни Картичка
Чип Вид:
Безконтактни лична Карта
Признавање На Чекање:
Само За Читање
Прочитајте Опсег:
помалку од 10cm
Број На Модел На:
rfid keyfob
боја:
Сина
Фреквенција:
125KHz
Име:
rfid keyfob
Други име:
rfid таг
други повик:
rfid keyfobs
Материјал:
ABS rfid таг
Примена:
контрола на пристап ознака
Употреба:
home security
чип:
TK4100 Ознака
Други:
близината ознака
R

Тие исто така купуваат со овој производ